משטרת ישראל בכוחות מתוגברים במוקדי ההצבעה

החל משעות הבוקר המוקדמות נערכת משטרת ישראל בכוחות מתוגברים במוקדי ההצבעה הפרוסים ברחבי הארץ, על מנת לשמור על הסדר והביטחון ולהבטיח את קיום ההליך הדמוקרטי באופן תקין ובהתאם לחוק.
לצד ההיערכות המבצעית של אלפי שוטרים ולוחמי מג״ב באזורי ריכוזי הקלפיות, נערכת משטרת ישראל בכדי לתת מענה הולם גם לאירועי השגרה ולמאות אלפי המטיילים שצפויים לפקוד את אתרי הבילוי, הפארקים, חופי הרחצה והכבישים ביום השבתון. שוטרי התנועה והסיור נפרסו ברחבי הארץ בכדי לפעול להסדרת התנועה בכבישים ולהכוונתה, ולמתן שירותי משטרה מיטביים לאזרחי ישראל.
*עד כה, נרשמו מספר אירועים חריגים שדרשו את התערבותה וטיפולה של משטרת ישראל:*
?לפנות בוקר בסניף של תנועת בל"ד בעראבה התקבל דיווח על סימני ירי במקום. נסיבות המקרה בבדיקה של המשטרה.
?בנצרת, יו"ר קלפי נתפס כשהוא מנסה לגנוב מעטפות הצבעה ועוכב לחקירה במשטרה.
?בעקבות מספר מקרים של חשד לאי סדרים בתוך קלפיות באזור הצפון, המשטרה פועלת במוקדים אלו בתיאום מול וועדת הבחירות בכדי לשמור על הסדר הציבורי ולמנוע פגיעה בטוהר הבחירות וחשאיות ההצבעה.
?בכפר מזרעה, אדם שהתחזה ליור ועדת הקלפי והחזיק ברשותו תעודת יו״ר מזויפת עוכב לחקירה במשטרה.
?בהרצליה, התעורר חשד לזיוף באחת הקלפיות, כשאדם הגיע להצביע ומצא שכבר הצביעו בשמו. בהתאם, הוא הופנה להגשת תלונה במשטרה.
*משטרת ישראל מדגישה כי לא תאפשר כל הפרת סדר או ביצוע עבירות על חוק הבחירות, ותפעל לאכיפה ולנקיטת צעדים כנגד כל מבצעי עבירות בהקשר זה. כוחות גדולים של משטרת ישראל, גלויים וסמויים, פועלים בריכוזי הקלפיות ובאזורים הסובבים אותם בכדי לאתר ולפעול כנגד כל פעילות בלתי חוקית, שעלולה לפגוע בטוהר הבחירות ובהליך קיומן התקין.* ———- לשימושכם, מצורפות תמונות וסרטון. www.dropbox.com/s/wdxv98uk7kvagxg/01.mp4?dl=0
קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לקריאה נוספת

פייסבוק

אינסטגרם

טוויטר