40 שנה להקמת מועדון ההתעמלות העירוני בנהריה

*באירוע חגיגי בהשתתפות בכירי מתעמלי הקרקע של ישראל, ציינו בנהריה ארבעה עשורים להקמת המועדון, בו מתאמנים כיום 180 ספורטאים מגיל הגן ועד סיום התיכון. "מדובר באחת האגודות הוותיקות והמקצועיות כיום בארץ, שמעודדת לצד החתירה להישגים, גם חינוך למקצועיות עוצמה ושמירה על ערכים", ציין ראש עיריית נהריה, רונן מרלי *

מועדון התעמלות הקרקע והמכשירים בנהריה, מציין בימים אלה 40 שנות פעילות. לכבוד ציון האירוע התקיים באולם הספורט של בית הספר רמז בעיר, ערב ומיוחד בו השתתפו בכירי הספורטאים הישראלים בענף ההתעמלות ובהם ארטיום דולגופיאט, אלוף העולם ומדליסט אולימפיאדת טוקיו 2021, אלכס שטילוב, אלוף אירופה וסגן אלוף עולם (ייצג את ישראל בארבע אולימפיאדות), אנדרימועדי מדבדב, סגן אלוף אירופה ומדליסט ארד מאליפות העולם ולצידם, שרית שנער, מנכ"לית איגוד ההתעמלות, אבי שגיא, יו"ר איגוד ההתעמלות החדש וחברי האיגוד והוועד המקצועי, מ"מ מנכ"ל עיריית נהריה, דוד אלחיאני, מנהל מחלקת הספורט בעירייה, משה שיטרית, רכז ביה"ס, מיכאל סלובודוב, מאמנים, הורים וכ-180 הילדים והילדות המתאמנים בבית הספר.

"מדובר באחת האגודות הוותיקות והמקצועיות כיום בארץ שמעודדת לצד החתירה להישגים, גם חינוך למקצועיות עוצמה ושמירה על ערכים חינוכיים", ציין ראש העיר רונן מרלי. "יישר כוח למיכאל סלובודוב שמנהל את בית הספר מזה שלושה עשורים כממשיך הדרך של קרול שטרק זכרו לברכה, עם צוות מקצועי ומיומן בשיתוף עם מנהל מחלקת הספורט ברשות משה שיטרית. מתקיימת בבית הספר פעילות רבה גם בהתעמלות קרקע, גם בהתעמלות מכשירים והורחבה הפעילות בתחום הטרמפולינה. תודה גדולה מגיעה להורים שמלווים לאורך הדרך בהמון אהבה את הילדים המקסימים באימונים ובתחרויות".

מ"מ מנכ"ל העירייה, דוד אלחיאני: "בכל פעם שאני מגיע לכאן זה מרגש לפגוש את הילדות והילדים שחלקם החלו את דרכם בבית הספר להתעמלות שהיו בגיל הגן והיום כבר לומדים בחטיבות ובתיכון. נבנתה כאן מסורת של שנים רבות ובית הספר הזה, הוא מקור גאווה ברמה הארצית. מספיק להביט על הארון עמוס הגביעים והמדליות בכניסה לאולם, כדי להבין שמכאן יוצאים אלופות ואלופים אבל גם ובעיקר, ילדים ובני נוער שספגו ערכים שילוו אותם כל החיים".

אלכס שטילוב שדיבר באירוע החגיגי בשם הספורטאים הבכירים בענף ההתעמלות בישראל, ציין את החשיבות בחיזוק והעצמת הענף שזכה להישגים בינלאומיים באליפויות ובאולימפיאדות, ציין לשבח את הצוות המקצועי בבית הספר הנהרייני ואת הילדים שלא מפסיקים לחלום וגם מגשימים את עצמם בהישגים אישיים וקבוצתיים.

צילומים: דוברות עיריית נהריה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.