נחנך בנוף הגליל אצטדיון גרין מחודש, מודרני, מרווח ועומד בדרישות ליגת העל ומשחקים בינלאומיים

צילום דוברות נוף הגליל

משחק הבכורה באצטדיון גרין  המחודש בנוף הגליל, התקיים, יום לאחר קבלת האישורים הסופיים להפעלתו. המשחק הראשון  במסגרת גביע הטוטו החל בשעה 20:00  ועל המגרש הבוהק בירוק עלו שחקני  הפועל נוף הגליל והפועל עכו.

המשחק התקיים ללא קהל בגלל הקורונה. אבל ההתרגשות הייתה  גדולה והורגשה היטב  לא רק על כר הדשא החדש אלא  שעה קודם לכן ,  כשנקבעה המזוזה במבנה החדש והמפואר שהוקם במתחם האצטדיון. המבנה  מתפרס על פני 5 קומות וכולל חדרי הלבשה, עמדת צפיה  וו.אי.פי , חדר תקשורת,  אולם כנסים, חדר מאמן ומשרדי מינהלה.

בשל הקורונה, גם טקס קביעת המזוזה  נערך במתכונת מצומצמת מאוד בהשתתפות ראש העיר רונן פלוט, רב העיר ישעיהו הרצל, נציגי העירייה, מינהלת הכדורגל  וראשי האצטדיון והקבוצה. ראש העיר פלוט אמר בטקס כי זהו כבוד גדול לנוף הגליל להיות  העיר הרביעית בצפון שמעמידה מתקן ברמה אירופאית העומד בדרישות לקיום משחקים בינלאומיים  וליגת העל. הוא ציין כי רק לפני שנה סבל  המתקן מליקויים קשים בגינם התקשה לקבל אפילו אישור למשחקים בליגה הלאומית. "אני לא מכיר הרבה ערים שהכשירו אצטדיון לליגת העל כשאין להם עדיין קבוצה בליגת העל  ואני עוד יותר לא מכיר ערים שעשו זאת בתוך שנה בלבד, שנה מאתגרת שבתוכה חודשים ארוכים של קורונה."

צילום דוברות נוף הגליל

פלוט אמר כי שיפוץ האצטדיון הוא פלא שהתרחש  כנגד כל הסיכויים, והצלחתו היא הוכחה מוחצת  שאין דבר העומד כנגד הרצון, הנחישות והאמונה בצדקת הדרך"  פלוט הודה לשותפיו להצלחת הפרויקט: מפעל הפיס, הטוטו ומשרד התרבות והספורט. כמו כן הודה לראשי המינהלת והתאחדות הכדורגל שליוו באופן אישי את הפרויקט, תמכו וסייעו. כן הודה לאנשי האצטדיון, הקבוצה ואנשי העירייה שהוציאו את הפרויקט לפועל והיו שותפים להצלחתו. "אומרים שזה הבייבי שלי וזה נכון. אני מרגיש הערב כמו אבא שהביא לעולם תינוק חדש והוא מייחל שיהיה חזק ויצליח".

פלוט הודה לאנשי האצטדיון והעירייה שעמלו על הפרויקט למנכ"ל קבוצת הכדורגל גיל ברעם, למנהל האצטדיון עמוס סבג, למ"מ ראש העיר אלכס גדלקין,סגן ראש העיר אלכס גופמן, מנכ"לית העירייה חוה בכר, מהנדסת העיר סבטלנה גרמן וסגנה שי  ולכל וצוות ההנדסה, ליועצת המשפטית עו"ד אולגה גורדון, לגזבר העירייה עדי מלכה, למנהל תחום הגינון רן שעיבי, לצוות שפ"ע  ולקבלן שביצע את הפרויקט אמיר משלב.

ויש גם כדורגל – הפועל נוף הגליל חנכה את האצטדיון ברגל ימין וניצחה את הפועל עכו 0-1.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.