הספונסרית הראשית לאוס מדיה ואינטראקטיב ממשיכה לעונה שלישית. הבעלים יואב כץ: "מודה על האמון"

אנו שמחים להודיע כי קבוצת "לאוס מדיה ואינטראקטיב" תמשיך כמאמצת הראשית של המועדון.
זו תהיה העונה השלישית שחברת הפרסום והשיווק תהיה המאמצת הראשית. בין היתר במסגרת האימוץ שם הקבוצה יהיה הפועל לאוס מדיה חיפה ולוגו החברה יתנוסס על חזית חולצת המשחק כפי שהיה בשתי העונות האחרונות.
הבעלים יואב כץ הודה לאנשי לאוס מדיה על האמון ועל המשך הדרך המשותפת לטובת קידום המועדון.
יצויין כי לאוס מדיה הקימה יחד עם המועדון את אתר האינטרנט החדש ובמהלך השנתיים האחרונות מתקיים שת"פ עם המועדון בתחומים נוספים כגון שיפור חויית הצפיה באמצעות תחרויות נושאות פרסים במשחקי הקבוצה, צילומי סרטונים עם שחקנים ואוהדים ועוד.
מנכ"ל המועדון איתי רק ציין כי המשך ההתקשרות עם לאוס מדיה לצד ספונסרים נוספים מעידה על האמון ושביעות רצון של נותני חסות מהמוצר שנקרא הפועל חיפה.

תומר לוינסקי מנכ"ל משותף בחברת לאוס מדיה ואינטראקטיב מסר: ״בעונת המשחקים האחרונה תרמנו והשקנו אתר חדש למועדון, הובלנו פעילויות מחצית בכל משחקי הבית והבאנו כוכבי רשת שונים על מנת לחזק את הקשר עם קהל האוהדים.
אנחנו שמחים להמשיך לעונה נוספת ורוצים להמשיך להשפיע בקהילה שקרובה לליבנו, כחברה וותיקה ומובילה שרצה למרחקים ארוכים היה ברור לנו שנמשיך גם לעונה שלישית ברציפות כמאמצים הראשיים של המועדון.״

טל הופמן מנכ״ל משותף בחברת לאוס מדיה ואינטראקטיב מסר גם הוא במעמד החתימה: ״ כחלק מההתפתחות והגדילה של קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב אנו נרחיב את הפעילות השיווקית של כלל הקבוצה בספורט הישראלי כחלק מהרצון לתרום לקהילה בשילוב הפעילות העסקית והשגת היעדים והמטרות של קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב לשנת 24/25.
הרצון להשפיע גדל משנה לשנה, אנו רואים את ההתקדמות של המועדון ורוצים להיות בשנים הקרובות גם חלק ממסע מוצלח של המועדון באירופה, נעזור ונסייע למועדון בכלל המישורים, יאללה הפועל!

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.