אוהדים במגרשים

רהמ בינימין נתניהו ואלון חסון

יו״ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון סיים לפני כשעה פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שנועדה לבחון יחד חזרה בטוחה ומהירה ככל האפשר של האוהדים למשחקי הכדורגל.

יו״ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון סיים לפני כשעה פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שנועדה לבחון יחד חזרה בטוחה ומהירה ככל האפשר של האוהדים למשחקי הכדורגל. בפגישה השתתפו גם שר הבריאות יולי אדלשטיין, סגנו יואב קיש, והשר לבטחון פנים אמיר אוחנה, שהביעו תמיכה בכוונת ראש הממשלה לקדם את הנושא.

כמו כן, הציג חסון בפני נתניהו את תוכנית העשור לפיתוח והנגשת הכדורגל לכל ילד בישראל, בדגש על הפריפריה.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו: ״נמצא את הדרך לפתוח את הכדורגל בהקדם, במהרה בימינו, כי אנחנו מאמינים בכדורגל. אני אוהב כדורגל ואשמח לעזור ולפתוח אותו מהר עבור האוהדים״.

יו״ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון: ״התמיכה של ראש הממשלה והשרים חשובה מאין כמותה. יש לנו את היכולת לוודא חזרה בטוחה של האוהדים ליציעים וחשוב שהדבר ייעשה כבר בתקופה הקרובה. הצגתי בפני ראש הממשלה והשרים את ההיערכות שבוצעה להכנסת אלפי אוהדים במשחקי ליגת העל והנבחרת ואני מאמין כי הוא והשרים ידעו לתרגם זאת להחלטות אופרטיביות שיאפשרו לאוהדים לחזור למקום הטבעי, למקום שהם ואנחנו כל כך רוצים לראות אותם שבים אליו. הכדורגל שלנו חייב את התבלין הטוב ביותר שלו. אני משוכנע כי רגע האיחוד הולך ומתקרב.

ראש ההמשלה מייחס לתוכנית לפיתוח והנגשת הכדורגל לכל ילד חשיבות גדולה ורואה אותה כבת יישום״.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.