רובה ואקדח בבית ספר

במסגרת מאבקה הרציף של משטרת ישראל בהחזקה ושימוש בנשק בחברה הערבית היום בשעות הצהריים נתפס בבית בכפר מצר רובה מסוג קרלו שתי מחסניות ואקדח אירסופט – שני אחים (19,20) נעצרו.
בחקירה מקצועית בגין סכסוך בין צעירים, הגיעו שוטרים לבית בכפר מצר ובמהלך חיפוש מדוקדק תפסו רובה מסוג קרלו, 2 מחסניות מלאות ואקדח מסוג אירוספט אשר ככל הנראה תוכנן להשתמש בהם במסגרת הסכסוך.
שני אחים (19,20) נעצרו ובזמן הקרוב יובאו לבית משפט השלום בנצרת לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם.
שוטרי משטרת ישראל פועלים ברציפות לאיתור ותפיסת כלי נשק בלתי חוקיים, הפעילות מבוצעת בכל המישורים תוך הפעלת אמצעים ושיטות מגוונות. במאבק בתופעה מסוכנת זו משטרת ישראל תשתף פעולה עם כל גורם הנהגה שמוכן לסייע למיגור התופעה.
שימוש בנשק בקטטות בישובים או במסגרת סיכסוכים עסקיים ופליליים מביא לנפגעים בנפש ונזקים ברכוש. גם אם אינו גורם נזקים ישירים, הירי פוגע בתחושת הבטחון של הציבור, זורע פחד ופוגע בנפשם הרכה של ילדים אשר מתעוררים לקול ירי עז בשעות הלילה.
מתחילת שנת 2019 נעצרו 3,300 חשודים בגין עבירות של סחר,אחזקה והשימוש באמצעי לחימה ,רובם המוחלט מקרב החברה הערבית. כמו כן נתפסו 3,800 אמצעי לחימה לא חוקיים בהם רובים, אקדחים, מטענים מאולתרים ותחמושת וכנגד 528 חשודים הוגשו כתבי אישום בעבירות אלה.
משטרת ישראל תמשיך להשקיע את מיטב יכולותיה ומשאביה בכדי לצמצם את תופעת האלימות בחברה בכלל ובחברה הערבית בפרט.
צילום דוברות המשטרה

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.