חנוכה בכרמל

סנטה קלאוס הנצרתי עם צוות מחלקת הילדים צילום אלי דדון

החיבור השנה של חג החנוכה והכריסמס יחד עם באותו השבוע הביא תנופה גדולה של תורמים וחוגגים למחלקת הילדים בבית החולים כרמל. בין החברות והתורמים הרבים בלטו שחקני קבוצת הכדוריד מליגת העל של קרית מוצקין שהגיעו יחד עם יו"ר הקבוצה המיתולוגי פיני ליבוביץ, קפטן הקבוצה ברק עמר ושחקנים בולטים אחרים. השחקנים לבושים במדי הקבוצה הסתובבו בין חדרי הילדים החולים וחילקו להם חבילות שי עשירות וצבעוניות.

יו"ר המועדון פיני ליבוביץ " אני שמח להיות כאן בכרמל ולתרום לטובת ילדי המחלקה אנחנו מכירים את החיבור המיוחד של הילדים לעולם הספורט ושמחים יחד עם שחקני הקבוצה לתרום לכרמל מכל הלב." יחד עם שחקני קבוצת הכדור יד הגיעו גם נציגי סניף הדואר לב הקריות מקרית מוצקין שאספו לאורך תקופה ארוכה כספים ותרומות מציבור המגיעים לסניף הדואר, ויחד עם תרומה אישית שלהם רכשו עבור ילדי בית החולים כרמל מארזי מתנה יפים ומהודרים.

אנשי הדואר וקבוצת הכדוריד של מוצקין במחלקת הילדים בכרמל ץ צילום אלי דדון     

מנהל הסניף יניב ממו ועובדת הסניף יעל יאיש העניקו לילדי כרמל המאושפזים מארזי מתנה מיוחדים וצבעונים. במארזים,  קלפי משחק, בובות, משחקי הפעלה וחשיבה ועוד הרבה הפתעות נעימות. " חשוב לנו לשמח את הילדים שנמצאים בבית החולים, אמרה גברת יאיש. חשוב לנו להביא להם קצת שמחה ולחמם להם את הלב ". לדואר לב הקריות זאת כבר השנה השלישית ברציפות שעובדיו תורמים באהבה לכרמל.

אורח צבעוני נוסף שהסתובב והרעיש עם פעמון במחלקת הילדים וחילק מתנות היה סנטה קלאוס שהגיע מנצרת לכרמל. לוטוף נוייסר שחקן ומנהל תיאטרון מצליח בנצרת הגיע למחלקת הילדים בכרמל כשהוא לבוש בבגדים המסורתיים של סנטה קלאוס וחמוש בשק גדול עמוס מתנות אותם הוא חילק לילדים המאושפזים.

" אני כשחקן יכול לתת כיף ושמחה לילדים, אמר סנטה לוטוף. יש לנו את חג האורות ואנחנו רוצים לבסס את קשרים בין היהודים לבין כל הדתות לחדש אותם ולתמוך בחיובי. אנחנו צריכים לעזור אחד לשני. אין לתאר את השמחה שאני מקבל מהילדים בלי הבדלי דת מכולם וזה כיף גדול בשבילי ".

בין עשרות החברות והגופים שתרמו בחנוכה ובחג של החגים לכרמל נמנו השנה, ארגון שמחה לילד, ארגון לתת, אוניברסיטת חיפה, הסביבונים של אורי, ביה"ס אפק מחיפה, עמותת המלאכים של חסד מאיר, המרכז לנדל"ן, דואר ישראל ועוד גופים ועמותות רבות. יהודית לוי מורת כיתת הילדים יחד עם סיגל שמעוני מנהלת הסיעוד של מחלקת הילדים ארחו בשמחה את עשרות התורמים והודו להם מכל הלב על תרומותיהם המרגשות.

" אנו אומרים כי מעט מן האור מגרש את החושך ולכן כל חגיגה וכל נתינה ותרומה מגבירים את האור והשמחה אצל הילדים ועוזרים לילדים להרגיש בריאים יותר, אמרה המורה יהודית, יש לנו כאן בכרמל רב תרבותיות צבעונית יפה ומיוחדת  ואנו גאים בה ומטפחים אותה באהבה ".

את כיתת הילדים בכרמל יחד עם המורה יהודית לוי מפעילות במסירות ואהבה אפרת זסלבסקי גננת לילדים הקטנים יותר, גליה שמואל יועצת חינוכית ודורית פרן תרפיסטית ומטפלת רגשית בילדים.

                סנטה קלאוס הנצרתי עם צוות מחלקת הילדים

קרדיט – צילום אלי דדון

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.