עוקץ המיליונים בצפון

פוזיציה!
פוזיציה!

האישה תפסה את בעלה בוגד, סלחה – והחתימה אותו על התחייבות שמקרה נוסף יגרור ויתור על חלקו בוילה המפוארת שברשותם. כאן העלילה רק החלה

מדובר בבני זוג אמידים באמצע שנות השלושים לחייהם שהתגוררו באחד הבתים היפים והמיוחדים בצפון. הבעל יבואן יהלומים לארץ, אשתו ניהלה בית עסק מאוד נחשב בעיר צפונית גדולה.

החיים של בני הזוג התנהלו למופת והם הביאו שלושה ילדים לעולם. הבעל נהג לצאת אחת לכמה חודשים לטיול יאכטות עם כמה מחבריו. האיש הנהגה לייבא את המוצרים שמכרה בבית העסק שלה מצרפת, ניו-יורק, לונדון ופרנקפורט.

לאחר אחת ההפלגות האחרונות, לפני כשנה וחצי, חשדה האישה כי בעלה בוגד בה. הסתבר לה מהר מאד שהוא מנהל רומן עם אישה צעירה שנהגה אף היא להפליג עמו, יחד עם כמה מחברותיה.

פרקליטת האישה עורכת הדין שרין סולן המליצה לאישה להבליג, מאחר ולדבריה הבינה כי מדובר במעידה חד פעמית של הבעל. יחד עם זה, ניסחה האישה הסכם עליו חתם הבעל מרצונו, לפיו הוא מודה בבגידה שהיתה ובמקרה וזו תחזור על עצמה הוא מוותר על חלקו בדירה המפוארת של בני הזוג. במקביל יעביר לה תשלום חד פעמי של 5 מיליוני שקלים ומזונות קבועים של 25 אלף שקלים בחודש עד סוף ימיה.

בשלב זה העלילה מגיעה לשיאה. לטענת הבעל אשתו תכננה "עוקץ מיליונים". לדבריו היא הבטיחה למאהבת שלו פיצוי של מיליון שקלים, אם תודה שהיא ממשיכה לנהל איתו קשר רומנטי. המאהבת הסכימה לעשות זאת ובווידאו מצולם חשפה את הקשר ואת כל הפרטים והכספים שקיבלה ממנו. "מדובר כאן בפיתוי ובחוסר תום לב מצד אשתי, לכן להסכם שחתמתי לפיו אני מוותר על הדירה אין משמעות. הוא הושג במרמה".

עו"ד סולן טוענת בבית המשפט למשפחה כי האישה לא שלחה את המאהבת לפתות את בעלה. לדבריה הוא פשוט לא יכול היה להיגמל מהבגידות והאורגיות שהוא וחבריו מקיימים על סיפון היאכטה בזמן ההפלגות והמשיך בבגידותיו.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.