דייני בית הדין הרבני יצטרכו להחליט האם נשיקה בפה בין גבר לאישה, היא מעשה בגידה

עו"ד שרין סולן. צילום פוזיציה

הסוגיה המדוברת עוסקת בבגידה של אישה שחיה בנפרד מבעלה אך טרם התגרשה וניהלה רומן עם גבר אחר. לטענתה, נשיקה קצרה בפה אינה עונה להגדרה של בגידה

בני זוג, האישה פסיכולוגית והבעל איש עסקים אמיד במיוחד העוסק ביבוא רפואי, חיו בנפרד בשלוש השנים האחרונות, אך טרם התגרשו. הם מנהלים מאבק קשה בבית המשפט למשפחה במרכז הארץ על הרכוש המשותף שצברו. עד אז אין להם כוונה להתגרש והם מגדלים יחד ובנפרד את שלושת ילדיהם.

הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן טוען כי אשתו בוגדת בו ומאחר וטרם התגרש אשתו עדיין נשואה לו ובגידה מנשלת אותה מהזכות לקבל כתובה. האישה לעומת זה טוענת כי ההוכחות שבידי בעלה אינן מעידות כי בגדה.

עו"ד סולן הציגה בדיוק המקדמי שנערך לפני כשבוע דו"ח בלש שמראה כי האישה נפגשה עם גבר צעיר בחיק הטבע, לעיתים תחת גשם ובמזג אוויר סוער ויחד הם התנו אהבים. בסרטון הווידאו הראיה היחידה מראה שהאישה מתנשקת עם גבר צעיר בפה. למרות הצילום הברור מאד, טוענת האישה כי מדובר בנשיקה ידידותית בחיק הטבע ולא באהבה או ברומן. הבעל טוען "נשיקה שנמשכת מעל חמש שניות היא תוצאה של אהבה לגבר אחר".

עו"ד סולן מדגישה כי על בית הדין להכריז על האישה כנואפת ואין לחייב את הבעל בכתובה. הבעל מבקש להסתמך על דו"ח הבלש ולאפשר לדיינים לצפות בסרטון ולהחליט.

מצורף צילום של עו"ד שרין סולן. יש אישור לפרסום ללא זכויות יוצרים וללא קרדיט

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.