בואו לשנות! יום פתוח באוניברסיטת חיפה לאנשים שרוצים לשנות את המציאות בה אנו חיים

יום פתוח באוניברסיטת חיפה לאנשים שרוצים לשנות את המציאות בה אנו חיים

            בואו לשנות! אוניברסיטת חיפה מזמינה את האנשים שרוצים לשנות את החברה ליום פתוח שיתקיים ביום חמישי, ה-9.2 בין השעות 16:00-20:00 בקמפוס האוניברסיטה שבהר הכרמל. היום הפתוח יכלול לראשונה הרצאות בחוגים השונים, שיציגו את הכלים הייחודים שמעניק כל חוג כדי לשנות לטובה את המציאות בה אנו חיים. וכמו בכל יום פתוח, יוענקו 50% הנחה בדמי הרשמה לנרשמים במהלך היום. "אוניברסיטת חיפה היא אוניברסיטה של הר, עיר וים, אוניברסיטה שנטועה במרקם החברתי ופועלת כדי לשנות את המציאות לטובה. אני מזמין את כל מי שרוצה לשנות, את כל מי שרוצה להיות חלק מאוניברסיטה שיורדת ממגדל השן ומשפיעה ואת כל מי שרוצה לקבל את הכלים הטובים ביותר כדי להצליח בעולם של המאה ה-21 להצטרף אלינו", אמר נשיא אוניברסיטת חיפה פרופ' רון רובין.

            כפועל יוצא של חזון האוניברסיטה והמחויבות לקיימות חברתית וסביבתית, היום הפתוח יהיה בסימן "האנשים שמשנים", כשגולת הכותרת של היום הפתוח יהיה פאנל המומחים לשינוי חברתי וסביבתי, המובילים שינוי גלובלי למען האנושות. הפאנל יורכב מחוקרים, סטודנטים ובוגרים של האוניברסיטה שיספרו את סיפורם האישי ויאפשרו למועמדים ולמועמדות לשמוע ממקור ראשון כיצד ניתן לשנות את העולם.

            כמו בכל יום פתוח, המועמדים והמועמדות יקבלו את כל הפרטים על החוגים השונים ויוכלו להתייעץ עם ראשי וראשות החוגים ועם אנשי מערך ההרשמה של האוניברסיטה. אולם בשונה מימים פתוחים קודמים, הפעם בכל חוג תועבר הרצאה שבה יושם דגש על היכולת של אותו חוג לשנות את המציאות לטובה. כך למשל, בחוג למדעי הלמידה וההוראה יעביר ד"ר יותם הוד את ההרצאה "לאן פני החינוך מועדות". בחוג לתקשורת יעביר ד"ר אלון צויזנר הרצאה בנושא, "כיצד החברים/ות שלנו ברשתות החברתיות משפיעים/ות על שנאה ועוינות בין הימין והשמאל". בחוג למדעי הקוגניציה יעביר ד"ר אורי הרץ את ההרצאה "הבסיס המוחי והקוגניטיבי של שיתוף מידע ולמידה חברתית", ד"ר שירה רוטמן מהחוג למדעי הדימות הרפואי תדבר על "עתיד הרפואה החכמה" ועוד ועוד.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.