65 סטודנטים זכו ב"מלגת לוחם", ע"ש נדב באלוה ז"ל

טקס הענקת "מלגת לוחם" ע"ש נדב באלוה ז"ל, ביוזמת משפחת באלוה והמכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה התקיים זו השנה ה-12 במכללה. במלגות זכו 65 סטודנטים מבראודה, מהטכניון, מאוניברסיטת בן גוריון, מאוניברסיטת בר אילן וממכללת רידמן.
משפחת באלוה עם ראש העיר כרמיאל משה קונינסקיף חכ אייל בן ראובן ונשיא מכללת בראודה פרופ' אריה מהרשק
צילום: רמי פכט

הטקס השנה היה בסימן "חדשנות טכנולוגית" כהמשך לפרויקט הגמר שבו עסק נדב כשהיה תלמיד י"ב והגיע למכללה לקורס מכטרוניקה. עודד רייכספלד, איש סגל המכללה, הנחה אותו והציג במהלך הטקס את הפרויקט. נדב, לוחם סיירת אגוז, בן כרמיאל, נפל בקרב במארון א-ראס במלחמת לבנון השנייה בקיץ 2006. "מלגת  לוחם" מוענקת

לסטודנטים ששירתו בצה"ל כלוחמים או כתומכי לחימה.

"לאחר נפילתו של נדב חשבנו על הנצחה משמעותית. היה לנו ברור שחלוקת המלגות תבטא את הנתינה העצומה שלו, תמיד לעזור לזולת והאהבה שלו לתחומי ההנדסה והטכנולוגיה, קשרה אותנו למוסדות שמכשירים את דור המהנדסים הבא", אמר בטקס אליפז באלוה, אביו של נדב ז"ל. "אנו גאים ביכולתנו לסייע ולו במעט לסטודנטים, בטוחים שתגיעו להישגים בתחומים שאתם לומדים ויודעים שאי שם עמוק בלב כשתשלימו את הפרויקט, או תפתחו רעיון חדש, תזכרו בנדב שלא זכה להגשים את החלום ללמוד ולעמוד בחזית הטכנולוגית. אנו  בטוחים שבין 600 מקבלי המלגות במהלך השנים ישנם כאלו שמגשימים את החלום הזה".

את המכללה ייצגו בטקס החגיגי נשיא המכללה, פרופ' אריה מהרשק, המנכ"ל, אחיאב גולן ודקנית הסטודנטים, ד"ר אורנה מילר. עוד כיבדו את המעמד בנוכחותם  ח"כ איל בן ראובן, ראש עיריית כרמיאל, מר משה קונינסקיוסגניתו, טניה מזרסקי.

מקבלי מלגת לוחם עש נדב באלוה מהמכללה האקדמית להנדסה בראודה עם משפחת באלוה, נשיא המכללה ודיקנית הסטודנטים
צילום: רמי פכט
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.