שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר בן 41 בגין סחר בסמים

צילום משטרה

שוטרי משטרת ישראל עצרו גבר בן 41 בגין סחר בסמים מסוכנים מסוג "קריסטל" ו"מתאדון"- תמורת 50 ₪ היה מבצע משלוח ובמקרים מסויימים בהם התקיימו יחסים אינטימיים כלל לא היה דורש תמורה

במסגרת פעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל למנוע הפצה של סמים מסוכנים, עלה חשד כי גבר בשנות ה-40 לחייו תושב דיר אל אסד סוחר בסמים מסוכנים מסוג "קריסטל" (קוקאין) ו"מתאדון" באמצעות הטלפון הנייד.

בעקבות החשד בוצעה פעילות סמויה של שוטרי משטרת ישראל בחודשים האחרונים בכפר.

לפני כשבועיים (7/7) עם מעבר החקירה מסמויה לגלויה נעצר הנאשם (41, דיר אל אסד) מחוץ לבית לקוח בצפת , כאשר נמצא ברשותו טלפון נייד ששימש אותו בעסקותיו.

מהחקירה עלה, כי הנאשם היה סוחר בסמים המסוכנים מסוג "קריסטל" ו"מתאדון" תוך שימוש בטלפון הנייד כאשר הלקוחות היו מתקשרים ומציינים מילות קוד לצורך תיאור וסיכום העיסקאות בינם לבין הנאשם, כך למשל היו אומרים "מים", "טהור", "מהגבוה", "מהטוב".

החקירה העלתה זהותם של שלושה "לקוחות" מאזור צפת והסביבה, שקנו סמים מהנאשם באחד עשר מועדים שונים. במרבית המקרים היה מגיע הנאשם לאזור מגוריהם של "הלקוחות" ואף במקרה אחד דרש תמורה של 50 ₪ עבור הגעתו. בשני מקרים אחרים סיפק ל"לקוחה" סם מסוכן מסוג "קריסטל", קיים עימה יחסים אינטימיים ולא דרש תמורה עבור הסם.

בתום חקירה מאומצת, הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל, אשר לאחר בחינת חומר החקירה, הגישה הבוקר (23/7) כנגד הנאשם בבית משפט השלום בעכו בקשה למעצר עד לתום ההליכים וכתב אישום הכולל 7 אישומים בגין אחד עשר אירועים בהם ביצע הנאשם עבירות של סחר בסם מסוכן וקשירת קשר לביצוע פשע.

משטרת ישראל תפעל במגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להילחם ולסכל הפצת סמים מסוכנים על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.