סיפורי המלחמה; האישה נדהמה לראות מי עוד דואג לבעלה כשיצא למילואים לפני שבוע

תיק במכונית

התיק שארזה האישה, היה מושלם ומדוגם אבל כשהניחה אותו ברכב, רגע לפני נשיקת הפרידה, ציפתה לה הפתעה בנוסח "שמור על עצמך אהוב שלי"

מדובר בזוג המתגורר במרכז הארץ, הבעל מהנדס במקצועו בתחום הסייבר, מבעלי מניות של חברת סטרטאפ שהקים בתחום וקצין בכיר במילואים. כמו רבים מעמיתיו בתחום הוא גויס בצו שמונה למילואים.

ביום ראשון לפני שבוע בדיוק הוא נזעק ליחידה שלו. זה קרה בשעות הצהריים. רגע לפני שעזב לארוז תיק ביקשה ממנו מזכירתו להמתין והכינה לו תיק משלה, אליו הוצמד מכתב אותו חתמה "שמור על עצמך אהוב שלי".

האישה מספרת לעורכת הדין שרין סולן כי נחשפה לאירוע הזה רק במקרה. "הכנתי לבעלי כרגיל לפני יציאה למילואים כמה מהדברים שאני בדרך נוהגת לצייד אותו. מכיוון שזה אירוע מלחמה, והוא לא לוחם בשטח, אני יודעת מה הוא צריך בדיוק. אני אפילו לא שואלת. אחרי שהכנתי את התיק ליוויתי אותו לרכב שלו ושם נפרדנו. מבט קל לעבר המושב האחורי ראיתי תיק לא גדול ממנו ביצבץ מכתב. חיפשתי תירוץ, פתחתי את הדלת וראיתי שמזכירתו הכינה לו חבילה מטעמה עם מכתב מאד ארוך וחתום בשלוש לבבות ואמירה מפורשת".

לדבריה גם בעת הזו של מלחמה לא יכולתי להירגע, אבל לבעלה לא אמרה דבר והחלה בבירור של הנושא. באמצעות כמה עובדים בחברה המצויים עמם בקשרים בגלל שבעלה הוא אחד מבכירי החברה "קל היה לי להגיע למידע". עו"ד סולן הסבירה לאישה כי מלבד המכתב שכרגע הוא אינו בידה, היא צריכה לספק ראיות לקשר רומנטי עם המזכירה. "אני לא צריכה ראיות", השיבה "כמה חברים בחברה אמרו לי שזה ידוע לכולם ומבחינתי רגע אחרי שהמלחמה מסתיימת אני בחוץ מהקשר הזה". בני הזוג ישלחו בתום המלחמה ליישוב סיכסוך כמקובל במקרים כאלה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.