"הקורונה מדכאת אותי ואני רוצה לעזוב את בית האבות"

טוענת האישה. הבעל שמתגורר איתה בבית האבות מסרב: "יש לנו פה חיים ופעילות בלי סוף ואין ממה לחשוש. אני לא חוזר הביתה"

בתי האבות עלו לכותרות בגלל המאבק בקורונה ומקרי המוות הרבים, אבל מסתבר שיש חיים אחרים וזמן אפילו להתכתש. בני זוג שהצטרפו לפני מספר חודשים לאחד מבתי האבות היותר מסודרים וגדולים

בעיר מגוריהם נתקלו בבעיה, כשהאישה ביקשה לעזוב ולחזור ולהתגורר בדירת בני הזוג אבל הבעל סירב. התוצאה- בני הזוג רוצים להיפרד. התיק נמצא בשלב זה בישוב סכסוך, אבל נוכח המחלקות סביר כי מהר מאוד יגיע לבית המשפט.

מדובר בבני זוג באמצע שנות השמונים לחייהם. לפני שבוע, קיימה האישה שיחת זום עם עורכי הדין שלה שרין וגדלי סולן במהלכה גוללה את המצוקה שלה.

"ההגבלות בבתי האבות בעת הזו מקשות על החיים שגם ככה לא פשוטים. הילדים שלנו לא רוצים שנהיה בבית אבות אבל בעלי מתעקש להישאר", סיפרה.

לדבריה גם הפחד ממחלות ובעיקר מהקורונה, כפי שקורה בלא מעט בתי אבות, הם אלה שמטרידים אותה ולכן ביקשה מבעלה שמתגורר איתה בבית האבות לעזוב את המקום ולחזור לדירתם.

עורכי הדין סולן טוענים כי זכותה של האישה לבקש מבעלה לעזוב את בית האבות כי מצבה הבריאותי מאפשר זאת והיא אינה זקוקה לעזרה.

"יש לבני הזוג דירה יפה. הילדים יכולים להגיע מתי שירצו, אולי לא בתקופה הזו, אבל יש לאישה את הזכות לחזור לביתה".

האישה טוענת באמצעות עוה"ד סולן כי "אין לערב את ילדי בני הזוג שעבורם אלה נישואים שניים. הילדים נוטים כל אחד לצד ההורה שלו. לכן המחלקות הזו צריכה להיפתר בין בני הזוג".

עורכי הדין שרין וגדלי סולן אומרים כי יבקשו מבית המשפט להורות לבני הזוג לחזור לדירתם ואם יסרב הבעל, יבקשו להפריד ביניהם ולחלק את רכושם,

כך שהאישה תוכל לחזור לדירתה ללא בעלה והם ייפרדו. כאמור בשלב זה המחלוקת נמצאת בהליך של ישוב סכסוך וצו זמני.

מצורף צילום של עורכי הדין שרין וגדלי סולן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לקריאה נוספת

פייסבוק

אינסטגרם

Instagram has returned invalid data.

טוויטר