הבעל סבל ממיגרנות האישה ניצלה את המצב

אדם יישן

"אשתי ידעה בימים מסוימים לנצל את כאבי הראש, בצורה הכי נבזית. איבדתי את האמון בה"

בני הזוג נישאו לפני 17 שנים ויש להם שלושה ילדים. שניהם עוסקים ברפואה אלטרנטיבית ועובדים יחד בקליניקה נחשבת שבבעלותם. העסקים פורחים, הזוגיות גם היתה לא רעה. לדברי הבעל כפי ששטח בפני עורכי הדין שרין וגדלי סולן, אשתו תמיד היתה לצידו. "היה ידוע במשך שנים שאני סובל ממיגרנות שלעיתים משתקות אותי לימים שלמים. היא תמיד דאגה לי ותמיד רצתה שהדבר הזה יחלוף והייתה לוקחת על עצמה כל מיני משימות בקליניקה כדי שהעסק יעבוד ואני אנוח".

לדבריו בשנה האחרונה כשהיה סובל ממגרנות היתה לו נטייה קשה להירדם. לאורך השנים עבר סידרה של בדיקות והתרופות היו ידועות מראש. הוא רק לא ידע שאשתו הוסיפה לכדורים נגד מגרנה גם כדור נוסף קטן אומנם בטענה שהוא אמור לתת איזון לכמות הכדורים שהוא לוקח בהתקפי מיגרנה.

באחד המקרים כשנתקף במיגרנה, "למרות שלא ראיתי בעיניים החלטתי שאני את הכדור "המאזן" לא לוקח וחוקר את הנושא". ראשית הוא גילה כי לאחר שאשתו חשבה שנרדם, כרגיל בעקבות הכדור הנוסף, היא יצאה וחזרה אחרי חצות. כשנשאלה היכה היתה, אמרה אצל חברות. הדבר חזר על עצמו כמה פעמים. הבעל החליט לבדוק את הנושא ואכן בדיקה שערך אצל רופא המשפחה זוהה הכדור בוודאות כמשכך כאבים שהוא גם כדור הרגעה והרדמה. "אשתי ידעה בימים מסוימים לנצל את כאבי הראש, בצורה הכי נבזית. איבדתי את האמון בה".

הבעל בהמלצת עורכת הדין סולן, עימת את אשתו עם המידע שאסף והיא לדבריו החלה לגמגמם. בתגובה לטענותיו אמרה כי כל מה שעניין אותה זה שהוא ינוח. "זו כפיות טובה מצידו לטעון כי גרמתי לו לבלוע כדור שינה כדי לצאת לבלות".

בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך. ההערכה לדברי עו"ד סולן כי ניתן לגשר על הפערים למרות שלכאורה נראית כאן סוג של בגידה שאיתה לעיתים קשה להתמודד.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.