אתר האוהדים של מכבי חיפה יהפוך מוקד לדיון בבית הדין הרבני כאשר יעסוק בשאלה, האם מדובר בסתם הכרות או בהכרות רומנטית?

האישה: בעלי הכיר אוהדת של מכבי חיפה, איתה הוא מנהל רומן וטוען להגנתו כי מדובר בחברות דרך אתר האוהדים ולא יותר מזה "הוא כל הזמן אמר לי שההתכתבות איתה היא בענייני מכבי חיפה וכדורגל"

הדרמה שלפנינו צריכה לגרום, אולי, לראשי מכבי חיפה להעניק לזוג מנוי חינם לכל החיים. הבעל שטרם מלאו לו 40, איש הייטק במקצועו נשוי ואב לשלושה ילדים, ניהל רומן ארוך עם מנהלת בית ספר אותה כיר על פי הודאתו באתר האוהדים של מכבי חיפה. האישה מהנדסת במפעל בטחוני גדול חשפה במקרה את הרומן למרות שזה התנהל מתחת לאפה למעלה משנה, כך לפחות על פי המסמכים שבידה.

האישה באמצעות עורכי הדין שרין ואורן סולן מספרת כי בעלה הודה בפניה, בשלב מסוים, כי הוא בקשר עם אישה אחרת, אותה הכיר באחת מקבוצות האוהדים הרשמיות של מכבי חיפה בפייסבוק. "הוא כל הזמן אמר לי שההתכתבות איתה היא בענייני מכבי חיפה וכדורגל". לדבריה רק אחרי שחשפה תיעוד על שהייה בבתי מלון בארץ, טיסות משותפות לחו"ל ולא מעט הוצאות על מתנות, היא הטיחה בפניו את העובדות.

עו"ד סולן שיגרה מכתב שבו היא דורשת מהבעל כתובה. בתגובה הבעל אמר כי לא בגד באשתו אבל לא אהב את אורח החיים שניהלה כשהימרה על לא מעט כספים דרך האינטרנט. האישה בתגובה להאשמות לקחה את שלושת ילדיה ועזבה את הבית לבית הוריה. "לא אתן שהוא יכפיש את שמי ויפגע בילדנו. הדברים האלה חסרי בסיס. ההכרות שלו עם אותה אישה, שהיא מנהלת בית הספר ונשואה בעצמה, היא ארוכה והוא אף הודה בכך שהכיר אותה דרך אתר האוהדים שלך מכבי חיפה".

האישה הדגישה כי לא מדובר במעידה חד פעמית. הקשר בינו לבין מנהלת בית הספר הוא "אירוע מתמשך" שהוא לא הכחיש את קיומו. שני בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך, במקרה והמהלך הנדרש על פי חוק לא יצלח, האישה כבר מבינה כי תצטרך לנהל מאבק על התכובה, מזונות ועל הרכוש המשותף, שלדבריה הוא רב וגדול למרות שעל חלקו לא ידעה עד שהחלה לחשוד בבגידה ואספה את כל הנתונים הנדרשים להוכחת טענותיה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.