מטעמי חיסכון בחר הבעל להתקלח במלתחות בריכת השחייה

זה ההסבר שסיפק לרעייתו והוסיף: "אם נרצה להגיע פעם לבית משלנו עם בריכת שחייה עדיף להתחיל לחסוך מעכשיו"
עו"ד שרין ומורן סולן בהתייעצות במשרד
עו"ד שרין ומורן סולן בהתייעצות במשרד

זוג צעיר שניהם תושבי מרכז הארץ, בתחילת שנות השלושים לחייהם, נישאו לפני ארבע שנים והביאו ילד אחד. החיים שלהם התנהלו כמעט כרגיל. הבעל ניהל עסק קטן באינטרנט למכירת שעוני יוקרה והכנסותיו היו מרשימות. האישה לעומת זה, מועסקת כמורה למוזיקה בבית ספר יסודי וניהלה אורח חיים פשוט וצנוע.

מהבקשה שהוגשה לבית המשפט למשפחה עולה בין היתר כי בשלב מאוחר, אחרי שהבעל הפך להרגל את "השחייה הלילית" בבריכה הצמודה לבית מגוריו, כשהוא מסביר זאת בכך שהוא בחר להתקלח במלתחות בריכת השחייה כדי לחסוך בהוצאות, התחילו להגיע לאשתו שמועות, כי הוא לא עושה זאת מטעמי חיסכון במים… אלא מטעמי ריגוש ורומן סוער שניהל עם אחת מחברותיה.

באמצעות עורכות הדין שרין ומורן סולן ,טוענת האישה הצעירה כי לא זו בלבד שבעלה לא נהג ללכת לבריכה כדי להתקלח מטעמי חיסכון במים, הוא נהג למעשה ללכת למאהבת  שגרה בשכנות ושם מן הסתם גם התקלח…

"הוא לא חסך דבר להיפך הוא בזבז לא מעט כסף". עו"ד סולן טוענת בין היתר כי הבעל רכש למאהבת הצעירה שני שעוני יוקרה. ותכנן איתה נסיעה לחו"ל בנימוק כי הוא יוצא לתערוכת שעונים בגרמניה.

עוד מדגישה עו"ד סולן כי מאחר ולזוג הצעיר אין רכוש משותף מלבד כמה עשרות שעונים שנמצאים בכספת הביתית שערכם נאמד בלא יותר מחצי מיליון שקלים, מבקשת האישה צו שיורה לבעלה לעזוב את הבית לאלתר ובמקביל פנתה לבית הדין הרבני בתביעת גירושין.

להגנתו, טען הבעל כי חברתה של אשתו המציאה את הסיפור כאילו הוא מנהל איתה רומן מאחר וחשבה כי מכר לה שני שעונים במחיר יקר ממחיר השוק. "לא נתתי לה מתנה שום שעון ובידי חשבוניות והוכחות לכך" טוען הבעל..

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לקריאה נוספת

פייסבוק

אינסטגרם

טוויטר