כתב אישום נגד אחמד טאטור, בגין רצח בנסיבות מחמירות של אחיו, סלאם טאטור ז"ל, ורצח אמו

בית המשפט דחה תביעת בת זוג לשעבר לקבלת חלקה בכספי זכייה בלוטו של בעלה לשעבר, אשר ביחס לתשלומם הגיעה לידה ראיה ברורה 5 שנים לאחר איזון המשאבים ו-25 שנים לאחר הזכייה

פרקליטות מחוז צפון (פלילי) הגישה לפני זמן קצר כתב אישום לביהמ"ש המחוזי בנצרת נגד אחמד טאטור, בן 51 מריינה, בגין רצח בנסיבות מחמירות של אחיו, סלאם טאטור ז"ל, רצח אמו, סובחיה טאטור ז"ל, וניסיון רצח של אח נוסף.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכי הדין שני אגוזי ואבי פסטרנק, הנאשם התגורר בבית הוריו בכפר ריינה לאחר שנפרד מאשתו.  ביום 2.12.20, סמוך לשעה 10:30 גמלה בליבו של הנאשם החלטה להמית את המנוחה. לצורך כך הוא נטל את רובה הצייד של אביו, הטעין את התחמושת בתוך הרובה, הגיע למטבח הבית שם הייתה המנוחה, וירה בה מטווח קצר 4 כדורים. כתוצאה מהירי, התפזרו אין ספור כדוריות מתכת בגופה של המנוחה בחזה, בבטן ובאגן. המנוחה נפלה על הארץ והנאשם הותיר אותה שם מתבוססת בדמה והמתין בבית, בקרבת הרובה והתחמושת, לבואם של בני משפחתו.

כחצי שעה לאחר הירי הראשון, הגיעו אביו של הנאשם ואחיו סלאם, המנוח, בנסיעה ברכבם אל חניית הבית וירדו מהרכב. הנאשם, הבחין בהם, נטל לידו את הרובה אשר טען קודם לכן בשנית וירה במנוח שני כדורים לפחות וכתוצאה מכך נפגע המנוח ונפל.  אח נוסף, המתגורר בבית השכן, הגיע לחניית הבית לסייע לאחיו הפצוע, ונכנס לבית על מנת להזעיק אמבולנס. הנאשם הבחין בו וירה בו מאחור בכוונה להמיתו. כתוצאה מהירי נפצע האח הנוסף ונפל גם הוא על הארץ.

אביו של הנאשם אשר הבחין בשלב זה בנאשם כשהוא אוחז ברובה, רץ לכיוונו, השתלט עליו בכח ונטל ממנו את הרובה.

כתוצאה מהירי של הנאשם במנוחה נגרם לה נזק נרחב לאברים פנימיים שהוביל למותה. כתוצאה מהירי של הנאשם במנוח נגרם לו נזק בדמות עשרות פצעי כניסה של כדוריות אשר חדרו לגופו, והוא הובהל לבית החולים שם נקבע מותו. כתוצאה מהירי השלישי של הנאשם באחיו נגרמו לו חבלות חמורות ונכון למועד הגשת כתב האישום הוא עדיין מאושפז בבית החולים.

מצ"ב כתב האישום ובקשת המעצר עד תום ההליכים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לקריאה נוספת

פייסבוק

אינסטגרם

Instagram has returned invalid data.

טוויטר