חתונת השנה, כמעט התפוצצה בגלל מריבה של הורי החתן

חתונה

הבן, החתן, שילם מחיר יקר לסכסוך של אמו ואביו. ביום החתונה העלימה האם את חליפת החתן וכמעט גרמה לפיצוץ האירוע.

האירוע המדובר התרחש לפני כמה חודשים. אחד האירועים המסקרנים בישוב היוקרתי אמור היה להתרחש אחרי הכרות ממושכת של החתן והכלה, שניהם באמצע שנות העשרים לחייהם. כל המשפחה המורחבת והחברים נערכו לאירוע שבמהלכו תוכנן קרנבל שמחה יוצא דופן.

ברקע האירוע היה ידוע כי הורי החתן מסוכסכים כבר תקופה ארוכה, אבל הסכסוך לא הגיע להליך גירושין. להיפך הם שמרו הכל מתחת לפני השטח. ביום האירוע של חתונת בנה חיפשה האם נקמה גם בבן וגם באב, אבל עשתה זאת בדרך הכי פוגעת שניתן לעלות על הדעת.

בתביעת הגירושין מגולל האב בפני עורכת הדין שרין סולן, סיפור מורכב ממנו עולה כי אשתו חיפשה כל העת לנקום בו, אבל לא עשתה זאת לדבריו כי היה נח לה. היא חשדה בו שהוא בקשר עם נשים אחרות, דבר שלטענתו לא היה ולא נברא. "היא פשוט היתה משועממת, שלא עבדה ולא חיפשה להעסיק את עצמה – וכל עיסוקה היה 'לבלוש' אחרי".

הבעל מחזיק עסק מצליח ומכניס, שבו עבדו ילדיו, לרבות הבן שהתחתן באותו אירוע. הדרמה התרחשה כך: "שעה לפני שהאורחים צריכים להגיע לאולם, הבן שלי גילה שחליפת החתונה נעלמה כך גם הנעליים. התחילה התרוצצות גדולה והאם שפשוט נעלמה לאחיות שלה לא ענתה לטלפון ולא נתנה הסברים. הבן חשד באימו וידע שזה מעשה שלה ופרץ בבכי היסטרי". בסופו של דבר נמצא הפיתרון כשהחתן קיבל חליפה מחבר שלו, אבל האירוע החל באיחור כשכל המוזמנים היו מודעים לכך והאמא נעדרה מהחופה.

בעקבות האירוע הבעל החליט כי הוא לא יכול להמשיך לחיות עם רעייתו והחליט להגיש תביעת גירושין ופיצויים נגדה. "את הפיצוי אני מבקש לקזז לה ממה שמגיע לה מהרכוש המשותף שצברנו", אמר לעורכת הדין סולן. "מבחינתי שהבטלנית הזו תצא בלי כלום". הבן אגב הצטרף לתביעה. האמא הסבירה: "הבן שעובד עם אביו ידע וראה את כל הבגידות שלו ושתק לכן נקמתי בו ביום החתונה".

בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך. עו"ד סולן הבהירה כי המקרה מורכב שכן הסכסוך שהיה כל השנים היה בינה לבין בעלה אבל כשהילדים הפכו לכלי במשחק, כולם התאחדו עם אביהם, לכן הסיכוי כאן ליישוב הסכסוך אינו גדול.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.