המלחמה בחות'ים מגיעה גם לבית המשפט

חייל עם נשק

הבעל: "ההכנסה שלי ירדה בגלל החות'ים". האישה: "הוא הכיר מישהי צעירה ממנו ב-20 שנה והשתגע…"

בני הזוג ניהלו במשך 23 שנים אורח חיים רגיל לגמרי. הבעל עמיל מכס האישה רואת חשבון. הכנסות של שניהם יחד לאורך השנים הקפיצו אותם למעמד חברתי גבוה ויחד עם גידלו שלושה ילדים בשקט בשלווה.

לפני כחמישה חודשים, טוענת האישה, הכיר הבעל שלה בחורה צעירה ממנו ב-20 שנים ומאז הראש שלו הסתובב. "הוא התחיל להסתכל על כל אגורה שנכנסת, נעדר מהבית במשך ימים ולפני חודש הוא החליט להמציא משהו חדש… המלחמה בחות'ים".

בני הזוג מנהלים מאבק גירושין על גובה הרכוש שנצבר ועל ההכנסות בבית המשפט למשפחה. הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן טען כי הכנסתו נפגעה כתוצאה מהמלחמה עם החות'ים. "אני עמיל מכס והרבה מאד מהסחורות שאמורות היו להגיע לנמל אילת לא מגיעות וההכנסה שלי קטנה ב-35 אחוזים. לכן אני מבקש לפטור אותי מתשלומי "עתק" שדורשת אשתי כדמי מזונות חודשיים עבור ילדינו ועבורה". עוד טען הבעל כי הוא הפחית בצורה ניכרת את שעות העבודה כתוצאה מהירידה בהכנסות ופיטר שניים מעובדיו.

עוה"ד סולן הדגישה כי את הירידה בהכנסה ניתן להוכיח ולכן על האישה להתחשב במצב ולהסכים למזונות סבירים. האישה דורשת 12 אלף שקלים לה ולידיהם כל חודש, הבעל מוכן לתת את מחצית הסכום".
האישה הדגישה כי בעלה הכיר מישהי וזו הסיבה להתנהגות האגרסיבית שהשתנה תוך כדי הליך הגירושין שנמשך כשנה. "הוא הכיר מישהי צעירה ממנו ב-20 שנה והשתגע…" הבעל אמר לבית המשפט כי אשתו מעלילה עליו כדי להשחיר את פניו מול הילדים "ההכנסה שלי ירדה בגלל החות'ים". הדגיש וזה לדבריו כל הסיפור. המשך הדיוק נקבע לחודש מרץ.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.