הכרעת דין- בימ"ש השלום בחיפה הרשיע את רונן שיך בריבוי עבירות של הטרדה מינית והתנכלות (על פי "חוק הסרטונים"), פגיעה בפרטיות ועבירות נוספות שבוצעו כלפי 186 מתלוננות בטלגרם

בית המשפט דחה תביעת בת זוג לשעבר לקבלת חלקה בכספי זכייה בלוטו של בעלה לשעבר, אשר ביחס לתשלומם הגיעה לידה ראיה ברורה 5 שנים לאחר איזון המשאבים ו-25 שנים לאחר הזכייה

בימ"ש השלום בחיפה (כב' השופט בנג'ו) הרשיע את רונן שיך, עובד בעיריית חיפה לשעבר, בריבוי עבירות של הטרדה מינית והתנכלות (בהתאם ל"חוק הסרטונים"), פגיעה בפרטיות, פרסום שירותי זנות ומרמה והפרת אמונים. כל זאת בגין הקמת, הפעלת וניהול קבוצות וערוצים באפליקציית טלגרם, אשר שימשו פלטפורמה להפצה של תמונות וסרטונים המכילים תוכן מיני מפורש של מאות נשים ונערות ישראליות,. בכתב האישום המתוקן בו הודה הנאשם ישנן 186 מתלוננות. מדובר בהרשעה בכתב אישום בעל הנפח הגדול ביותר שהוגש בישראל בגין עבירות על "חוק הסרטונים", הן מבחינת מספר נפגעות העבירה והן מבחינה היקף התפוצה של התכנים המיניים.

על פי כתב האישום המתוקן, שהוגש על ידי עוה"ד איתי גוהר ומורן אשול ממחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, ובו הודה הנאשם במסגרת הסדר טיעון, הנאשם נהג להפיץ תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני של נשים ונערות ישראליות, ללא הסכמתן. הנאשם פרסם תמונות וסרטונים בהן נחזות צעירות ישראליות, על פי רוב, בצירוף של פרטיהן האישיים והפרופיל האישי שלהן ברשתות החברתיות, וזאת לשם זיהוין, וכדי להוכיח לחברי הקבוצות כי מדובר בנשים ישראליות שאינן עובדות בתעשיית המין. בקבוצות אותן יצר וניהל הנאשם היו עשרות אלפי משתמשים בטלגרם שצרכו את התכנים המופצים.

בכתב האישום המתוקן מפורט עניינן של 186 מתלוננות אשר מסרו תלונות במשטרה בגין הפצת תמונות וסרטונים אינטימיים שלהן בקבוצות שניהל הנאשם, זאת על פי רוב לצד פרטיהן האישיים שאפשרו את זיהויין. עוד מתואר בכתב האישום כיצד בנה הנאשם והשתמש ב"פאנל שליטה" אשר אפשר לו לשלוט בעשרות הקבוצות שיצר בטלגרם באמצעות בוטים שונים. נוסף על כך, מתואר כיצד הנאשם השתמש בקבוצות וערוצי טלגרם, על מנת לפרסם מודעות בדבר שירותי זנות בעבור תשלום. בגין פעולות אלה, הורשע הנאשם בריבוי עבירות של פרסום שירותי זנות.

כמו כן, הורשע הנאשם בריבוי עבירות של מרמה והפרת אמונים ופגיעה בפרטיות בגין כך שבעת עבודתו במחלקת הגבייה בעיריית חיפה, נהג להעתיק במרמה פרטים של כרטיסי חיובי אליהם נחשף בעת עבודתו, הכל ללא רשות או ידיעת מעסיקיו ובעלי הכרטיסים.

הסדר הטיעון אינו כולל הסכמה לעניין העונש. הפרקליטות תטען לעונש ראוי של 6 שנות מאסר בפועל וההגנה חופשית בטיעוניה.

תיק זה הוא חלק מפעילות אכיפה ממוקדת המובלת על-ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, כלפי קבוצות ייעודיות להפצת תכנים אינטימיים של נשים ללא הסכמתן (עבירות על "חוק הסרטונים"). התיק מצטרף למספר כתבי אישום נוספים שהוגשו על-ידי המחלקה בשנה האחרונה נגד מנהלים דומיננטיים ובולטים בקבוצות מעין אלה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

לפוסט הזה יש תגובה אחת

 1. Katherine Lillian

  ברכות לכולם, אתם מבורכים לקרוא את זה
  אתה מתחנן לאקס שלך לחזור איתך?
  אתה רוצה שאשתך ובעלך יחזרו הביתה
  אם אתה רוצה לצאת עם הגבר / הנער / הנערה / אישה של החלום שלך
  אתה רוצה ילד
  רוצה שהעסק יגדל
  להיות יציב מבחינה כלכלית
  האם אתה רוצה להפסיק את הגירושין שלך?
  אתה רוצה גם משפחה מאושרת?
  פנה לרופא שלך אוזיזי, הוא ניסה הרבה וביצע טוב מאוד בכל כך הרבה קסמים ואת מה שאני אוהב בו הוא לא גובה הרבה, אנשים מאמינים שזו לא הונאה, אתה יכול להגיע אליה בדוא"ל: doctorosazeetemple235 @ gmail .com , עבור ווטסאפ או הודעת טקסט: +1 (301) 747-3442
  אנשים, מזל טוב מראש

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לקריאה נוספת

פייסבוק

אינסטגרם

Instagram has returned invalid data.

טוויטר