הכירו אחרי שנים של טיפולים, עכשיו האישה מבקשת מבעלה לפרוש מהמקצוע

עיסוי זוגי

הבעל: "זו פרנסתי היחידה זה מה שאני יודע לעשות". האישה: "בעלי מציע שירותים שאינם קשורים למקצוע אותו רכש"

בני הזוג נישואים 15 שנים ויש להם שני ילדים. הבעל עוסק במקצועו כמעסה רפואי כבר למעלה משני עשורים. האישה לעומת זה עסוקה בעיקר בעצמה ואינה עובדת כבר שלוש שנים למרות שהיא מחזיקה ברישיון לעריכת דין. ההכרות ביו בני הזוג החלה כשחברה הזמינה לה עיסוי כמתנת יום הולדת והחל מאותו יום נרקמו קשרים בין המעסה למטופלת, שהובילו לבסוף לנישואין.

האישה מספרת לעורכת הדין שרין סולן כי בעלה הרחיב את עסקיו והכניס את עצמו לטינדר ולכל מיני אתרי הכרויות של נשואים ונשואות ושם הוא נותן את שירותיו כ"מעסה רפואי". לדבריה הוא מבטיח ללקוחות שמגיעות אליו "הכל כולל הכל". האישה סיפרה כי פנתה לבעלה והציבה בפניו הוכחות לבגידות שלו. לדבריה במקרה אחד לפחות, אחת המטופלות שלו היא חברת ילדות שלה, שסירבה להצעתו לדבריה, ורצה לספר לחברתה על מעללי בעלה. האישה טוענת היא לא היחידה.

הבעל טוען להגנתו כי כבר שנים שאשתו אינה מתפקדת במטלות הבית, לא כביסות, לא בישולים הדבר היחיד שהיא יודעת לעשות זה שניצל ופתיתים. "כמה אפשר לחיות ככה". יחד עם זה הוא הכחיש כי הוא נותן עיסוי מיני בצורה כזו או אחרת.

האישה דורשת  מבעלה לפרוש מהמקצוע שלו מידית. במקביל היא דורשת בבית הדין הרבני כתובה העומדת על מיליון שקלים. "בעלי מציע שירותים שאינם קשורים למקצוע אותו רכש. הבית הפך למכון לעיסויים מיניים אז נאלצתי לעזוב", סיפרה.

עו"ד סולן דרשה בשם האישה את מלוא הכתובה בנימוק כי הבעל הוא בוגד סידרתי חסר שובע. הבעל מסרב ומבקש שלום בית כי לדבריו הוא אוהב את אשתו. "זו פרנסתי היחידה זה מה שאני יודע לעשות". בבית הדין הרבני ניסו להקשות על הבעל ולשאול שאלות ואז הוא הטיח באשתו האשמות משונות. בין היתר ביקש מהדיינים שישאלו את אשתו אם היה לה מישהו בשנים האחרונות ומתי היא בישלה פעם אחרונה לו ולילדים. האישה: "זה בעלי הוא הופך כל דבר לצחוק וחי במערכון של הגשש החיוור". המשך הדיון נדחה לתחילת ינואר.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.