ה"וויז" הסגיר את האישה. הבעל מיהר מידי להטיח בפני אשתו את המידע שבידו

האישה: "בעלי ממציא כדי להיפרד ממני ולהפוך אותי לבוגדת שאינה ראויה לכתובה"

בני הזוג נישאו לפני 12 שנים בדיוק. הם הביאו לעולם שני ילדים ולכאורה חייהם התנהלו על מי מנוחות. בשנה האחרונה תהה הבעל מדוע אשתו הרופאה יוצאת לביקורי בית רבים בשעות אחה"צ. לא עלה על דעתו שאשתו מנצלת את "ביקורי הבית" למטרות אחרות.

"יכולתי להמשיך לתהות עוד זמן רב ושום דבר לא היה מתברר. ההיעדרויות של אשתי לא היו לזמנים ארוכים לכן לא חשדתי. היא היתה נעדרת לשלוש ארבע שעות פעמיים בשבוע", סיפר לעורכות הדין שרין ומורן סולן. לדבריו הדרמה התחולה לפני חודש ימים. כשנדרש על ידי אשתו לקחת את רכבה לטסט. ברכב יש Waze מובנה. הוא פתח אותו כדי להגיע למכון הרישוי ואז ראה במועדפים מספר כתובות. האחת של העבודה, השנייה של הורי אשתו, השלישית של מקום עבודתו של בעלה, הרביעית של חברה טובה, אבל החמישית היתה כתובת מוזרה.

"בכתובת הזו אני יודע שהתגורר מי  שהיה פעם בן זוגה של אשתי לפני 15 שנים", סיפר לעורכת הדין סולן. "היא עצמה סיפרה לי עליו והיא גם סיפרה לי שהוא התגרש לפני שנתיים. ועוד אמרה לי באותו מעמד לא אשכח אותו לעולם בגלל "היכולות שלו"… מזל שאני לא אשתו אחרת גם ממני הוא היה מתגרש".

הבעל החליט ליטול יוזמה, עקב פעם פעמיים אחרי אשתו וראה שהיא אכן מגיעה לכתובת של בן הזוג שלה לשעבר. הוא הסתפק בצילום של הרכב של אשתו באזור הבית של המאהב, אבל לא יותר מזה. את הממצאים שבידו הטיח בפני אשתו והיא בתגובה "אתה לא מתבייש אתה עוקב אחרי… אין לך מושג בכלל מה עשיתי בכתובת הזו. אבל זה לא מה שאתה אולי חושב…".

האישה השיבה למכתב של בעלה באמצעות עוה"ד סולן וטענה: "בעלי ממציא כדי להיפרד ממני ולהפוך אותי לבוגדת שאינה ראויה לכתובה". עו"ד סולן הבהירה לבעל כי הוא מיהר לחשוף את הממצאים שהיו לו והיה צריך להיעזר בבלש כדי להתגרש ולגרום לכך שיהיה פטור מכתובה.

בני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך ורק לאחר שניסיון זה ימומש על פי החוק הם יתייצבו לדיון בבית הדין הרבני. "הבעל יתקשה לקבל כתובה, אבל הוא ללא ספק יוכל לטעון כי איבד אמון באשתו ולבקש גט", סיכמה עורכת הדין.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.