הבלש הפרטי סיפק את הסחורה?

גדלי ושרין סולן בהתייעצות

הליך גירושין ארוך ומפותל רווי בהאשמות, שכמעט הגיע לסיומו התפוצץ ברגע האחרון. "מצפונו של הבלש ניצח והוא הביא את התעוד האמיתי אל הבעל"

זוג יחסית צעיר נקלע למשבר. שני בני הזוג מורים בתיכון. האישה מורה לספרות הבעל מורה לאנגלית. יחד הם הביאו שני ילדים לעולם וחייהם התנהלו על מי מנוחות. הדרמה החלה לפני שנה כשהבעל חשד שאשתו מנהלת קשר רומנטי עם מורה אחר בבית הספר.

עוד לפני שהחליט להעלות טענה כזו או אחרת מול אשתו ולברר איתה את הנושא, הוא נעזר בחבר אותו הכיר בשרות הצבאי שפתח משרד חקירות. הוא ביקש מהחבר עצה וזה התנדב לתת אותה. לעורכת הדין שרין סולן הוא סיפר כי ידע שמעקב כרוך בהוצאה כבדה  ואם זה ימשך הדבר עלול לעלות, לא מעט כסף, אותו לא יצליח להשיג בלי שאשתו תחשוד.

למרות זאת חברו הבלש התנדב לעשות את העבודה ורק בחלוף חודש וחצי של מעקב הוא הביא לו ממצאים ראשונים. מהם עולה כי יש בסיס לחשד של הבעל. הוא אומנם לא הביא תמונות רומנטיות של אשתו עם המורה הנוסף אבל הביא תמונות שהם משוחחים ועומדים קרוב אחד לשנייה. הבעל לא התרגש ואמר לחברו הבלש כי יחדל. "זה לא מה שאני מחפש חשבתי שהמצב הרבה יותר חמור".

הבלש שבינתיים יצר קשר עם האישה מאד רצה להכיר אותה מקרוב אבל כדי להרחיק אותה מבעלה הוא החליט לעשות מעשה. אחרי חודשיים של מעקב הוא הביא לבעל תמונה אחת של אשתו יושבת ברכבה עם המורה כשהם מחובקים. התמונה הזו כבר לא השאירה את הבעל אדיש. אשתו הגיבה כי היא אכן בתמונה אבל לפי הבגד שלבשה באותו יום זיהתה מי ישב לידה, ולדבריה זו חברתה הטובה מבית הספר.

הבעל כמובן לא קיבל את הגירסה הזו והחל בהליך גירושין שנמשך בשנה האחרונה והפך לנחלת הכלל. בינתים הבלש חיזר אחרי האישה שאחריה עקב אבל הוא נדחה על ידה. רגע לפני שבני הזוג מתגרשים באופן רשמי הבלש הפתיע את הבעל. "היית כל כך להוט לתפוס את אשתך אבל זה לא מה שאתה חושב", באותו שלב הוא הניח בפניו את התמונות המקוריות ואת זו שעובדה על יד המחשב. שם נראה בבירור כי האישה יושבת עם חברתה והן נפרדות בחיבוק לאחר שהורידה אותה ליד ביתה.

"מצפונו של הבלש ניצח והוא הביא את החומר האמיתי אל הבעל", אמרה עורכת הדין סולן ללקוח שלה. והבהירה כי יש לו שתי אפשרויות. האחת להתלונן נגד הבלש והשניה להבליג ולחזור לחיק אשתו ובתנאי שהיא תקבל אותו.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.