בעלי סובל מתסביך אדיפוס

Senior woman drinking coffee with her son

הבעל: התסביך הזה משאיר אותנו מעל המים, כי אחרת היינו מזמן שוקעים במצולות עם הבזבוזים של אשתי

בני הזוג נשואים כבר עשור. הם הביאו שני ילדים לעולם. האישה עוסקת במכירת תכשירי קוסמטיקה לנשים, הבעל מועסק באחד הסטרטאפים המבטיחים. יחד הם השתכרו סכום יפה מאד, אבל מסתבר שלא תמיד זה הספיק ומי שקמה לעזרת בני הזוג, בכל מיני העברות של עשרות אלפי שקלים, אחת לכמה חודשים, היתה אמו של הבעל.

הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן טוען, בין היתר, כי ככל שחלף הזמן הגירעונות המצטברים בחשבון הבנק הלכו ותפחו. בשלב מסוים החמות, אמו, מאסה בהעברת התשלומים לכלתה. בין היתר מעיד הבעל כי אמו הטיחה באשתו: "את עובדת לא נכון, לכן ההכנסות שלך יורדות. להגיד שהמצב הוא שגרם לירידה בהכנסות, זה אולי נכון, אבל זה לא גרם לירידה במסעות הקניות שאת עושה".

הבעל שהסכים עם הטענות של אמו, ולא תמך בדרישות המופרזות של אשתו, ספג עלבונות. "יש לך תסביך אדיפוס. הוא השיב לה: "התסביך הזה משאיר אותנו מעל המים, כי אחרת היינו מזמן שוקעים במצולות עם הבזבוזים שלך". בצר לו הבעל נאלץ לגייס לענין גם את חמותו. זו העבירה לו ווטצאפ וכתבה בין היתר: "הבת שלי סובלת משתי בעיות. האחת, התקפי זעם. והשניה, בזבוזים חסרי מעצורים. אם לא תעצור את זה אתם תפשטו רגל".

בשלב מסוים כשההתכתבות נחשפה, אמה של האישה, הטיחה בבתה שהיא יוצרת קרע מיותר בינה לבין בעלה והדבר יוביל לגירושין ו"לא יהיה לך מה לאכול".

בהמלצת עורכת הדין סולן בני הזוג נשלחו ליישוב סכסוך. האישה דרשה להזמין את אמה וחמותה לדיונים כדי לנסות לאחות את הקרע בנימוק, כי הן אלה שגרמו לקרע בינה לבין בעלה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.