בעלי לא מוריד את האקדח מהמותן גם כשהוא בבית

אקדח
Image by Brett Hondow from Pixabay

הטענה הזו היתה בבסיסה של בקשה לצו הגנה אחרי שהבעל הפר סיכום בין הצדדים והגיע במפתיע לדירת בני הזוג לסיבוב עם הכלב

שני בני הזוג עובדים בזרועות הביטחון של ישראל. אחרי 9 שנות נישואין ושני ילדים החלו ביניהם עימותים, שלעיתים גלשו לוויכוחים אלימים ולהטחת חפצים הדדית בזעם, זה על זו.

האישה שחששה מתגובות הזעם של בעלה סיכמה יחד עם עורכת דינה ועורך הדין של הבעל על הפרדת כוחות כשהבעל יעזוב את הבית עד לתום הליך הגירושין. על פי הסיכום שהשיגה עורכת הדין שרין סולן נקבע בין היתר כי הכלב המשפחתי שנרכש ב-17 אלף ₪, יישאר אצלה ואצל הילדים והם אלה שידאגו לכל צרכיו.

לטענת האישה באחד הבקרים לפני מספר שבועות הגיע בעלה מהבית כשהוא מחזיק באקדח בידו. "הוא לא איים אבל הוא שידר 'תזהרי ממני' ואמר באתי לקחת את הכלב לסיבוב כי שמעתי שאתם לא מטפלים בו מספיק טוב". לטענות של בעלה לא היו בסיס ומאחר והוא איש ביטחון, האישה ידעה כי תלונה על הפרת הסיכום ביניהם תמנע ממנו בעתיד לאיים. אגב סיכום שהושג לא היה באמצעות בית המשפט.

אחרי מו"מ מרתוני של שני עורכי הדין הצליחה עורכת הדין סולן למנוע מהאישה להגיש תלונה במשטרה. "הסיכום שיש על הפרדת מגורים הוא סיכום בין בני הזוג ללא תוקף משפטי ולכן הבעל יכול לטעון כי לא השיג גבול ופעל על פי הבנתו" הסבירה עו"ד סולן. "בפועל נכון שההתנהגות שלו היתה ברוטלית כשהוא נכנס ומחזיק אקדח ביד אבל ההסברים שלו היו מספקים במקרה של תלונה".

הבעל טען להגנתו החזיק באקדח כי רצה להניח את האקדח על השידה, כאשר הוא מסתובב עם הכלב. "אשתי מנסה לצייר אותי כאיש אלים, שמושפע מהמלחמה האחרונה ואני לא כזה. מי שמעוניינת בפירוק החבילה זו היא".

 שני בני הזוג נשלחו ליישוב סיכסוך כמקובל. במקרה ולא יגעו לסיכום הם יכנסו להליכי גירושין שלדברי הבעל יתבררו אז כבעייתיים מאד לאשתו.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.