במהלך ירח הדבש קיבל הבעל הודעה מהבנק כי עליו לכסות חוב ענק

גילתה בירח דבש שבעלה מסובך בחובות של מיליונים

האישה: "נשארתי בהלם. ירח הדבש נהרס והגרוע מכל לא ידעתי שבעלי מהמר במטבעות קריפטו ושהוא מסובך בחובות של מיליונים"

הזוג הצעיר באמצע שנות ה-30 לחייו, נישא רק לפני כחודש ימים. את ירח הדבש הם חגגו יחד בקריביים בטיול גרנדיוזי אותו מימנו מכספי החתונה. ביומיים הראשונים הכל נראה סביר והזוג אפילו תיכנן את צעדיו להמשך החיים.

הדרמה, כפי שהאישה הציגה בפני עורכי הדין שרין וגדלי סולן, החלה ממש סמוך לחזרה ארצה מחופשת הירח הדבש. "בעלי קיבל סמס מהבנק ממנו עולה כי עליו לכסות חובות גבוהים שנצברו כתוצאה ממשכון מטבעות קריפטו לטובת בתי הימורים. המטבעות ירדו בערכם בתקופה האחרונה והפער בין הביטחונות לחוב גדל למיליוני שקלים… נשארתי בהלם. ירח הדבש נהרס והגרוע מכל לא ידעתי שבעלי מהמר במטבעות קריפטו ושהוא מסובך בחובות של מיליונים", סיפרה.

ארבע שנים היו בני הזוג יחד לפני שנישאו. בת הזוג לא ידעה דבר וחצי דבר על ההתמכרות שיש לבעלה להימורים. "נכון הוא ניהל חיים בלי חשבון, אבל חשבתי שזה מהעיסוקים שלו כמהנדס ואיש תוכנה בעולם הסייבר". היא סיפרה לעו"ד סולן כי רק אחרי שלחצה עליו לחשוף את האמת, הוא הסכים להודות כי הוא מכור להימורים והוא שקוע בחובות של מיליוני שקלים – והבטיח לקבל טיפול.

האישה שגם היא באה מבית אמיד הסכימה להמשיך את הזוגיות בכפוף לחתימה על הסכם ממון. הוא כמובן סירב. בעקבות הסירוב לא נותרה לאישה הברירה אלא לפתוח בהליך גירושין ולדרוש כתובה, מלאה של 450 אלף שקלים. היא טוענת בכתב התביעה כי הנזקים שגרם לה בעלה הטרי בעצם העובדה כי הונה אותה לאורך השנים ולא השאיר לה להחליט אם היא רוצה להתחתן עם אדם שמכור להימורים, מחייבת את בין הדין לחייבו בכתובה.

בית הדין הרבני טרם נתן את החלטתו אבל לדברי עו"ד סולן הסיכוי למרות תקופת הנישואים הקצרה הוא טוב, שכן האישה עברה הליך הונאה מורכב ומתוכנן מראש ולמעשה התחתנה עם אדם אחר, לא אותו אדם שנחשף בפניה בירח הדבש.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.