120 משפחות עולים עברו לדירות קבע בנוף הגליל

120 משפחות חדשות בנוף הגליל

נוף הגליל מובילה בקליטת גל העלייה מרוסיה ומאוקראינה

משפחת נגרובסקי, ההורים  יורי ומרינה, שניהם רופאי שיניים ושתי בנותיהם, ניקול בת ה-12 ומישל בת ה-8, היא המשפחה ה-100 מקרב העולים מרוסיה ואוקראינה, שעברה להתגורר בחודש האחרון בדירת קבע בנוף הגליל.

מאז נוספו עוד 20 משפחות, אולם לציון המספר העגול וכאות הערכה לעבודה המאומצת של עובדי העירייה המסייעים לעולים החדשים במעבר לדירות קבע, ראש העיר, רונן פלוט, הגיע לביתה של המשפחה וביחד עם עובדי אגף הקליטה בהנהלת סבטלנה יעקובוביץ', העניק לה תעודת הוקרה. "רצינו לברך אתכם באופן אישי ולהגיד לכם עד כמה  אנחנו שמחים לקלוט אתכם בנוף הגליל", אמר ראש העיר פלוט, וציין כי מאז שהוכרז על המשפחה המאה, נוספו עוד 8 משפחות עולים חדשות ששכרו דירות בעיר ומדי יום מספר זה רק הולך ועולה. "מחמם את הלב לראות את הביקוש הגדול של העולים החדשים מרוסיה ומאוקראינה, להשתקע בנוף הגליל. הם מכירים היטב את העיר ויודעים שימצאו בה איכות חיים", אמר פלוט.

יורי ומרינה ונגרובסקי, רופאי שיניים במקצועם, הודו על קבלת הפנים החמה. "אנחנו מאוד מתרגשים מהמעבר לדירה שכורה. אנחנו מרגישים כאן כמו בבית, כולם עוזרים לנו לרהט את הבית, מביאים ציוד ותומכים בכל בקשה. אין לנו מילים להודות על כך, אנחנו מתרגשים ומקווים להיקלט במהירות בעיר ולהחזיר לה בחזרה בהשתלבות במקצוע שלנו כרופאי שיניים".

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.