שידרוג טרמינל הנוסעים בתחנת הרכבת בנהריה יוצא בקרוב לדרך!

צילומים: עיריית נהריה

במהלך ביקור שקיים מנכ"ל רכבת ישראל בתחנת נהריה, בישר לראש העירייה, רונן מרלי כי בקשת הרשות לשדרוג התחנה הוותיקה התקבל והוא יחל בקרוב. בנוסף בתוך חודשים ספורים, תשוב הרכבת לפעול בלילות ובסופי השבוע במתכונת שפעלה בעבר

בשורות חשובות לתושבי נהריה והגליל המערבי המשתמשים בשירותי רכבת ישראל! מנכ"ל רכבת ישראל, מיכאל מייקסנר, יחד עם צוותו הבכיר, הגיעו לביקור בתחנת הרכבת בעיר, שהיא התחנה הצפונית ביותר בארץ. סיור זה התקיים בהמשך לפגישה שהתקיימה במשרדו של מנכ"ל הרכבת לפני מספר חודשים. במהלך הביקור עדכן מייקסנר בשתי בשורות חשובות: האחת, בתוך מספר חודשים יחזרו לפעולה רכבות סוף השבוע והלילות במתכונת שהייתה מוכרת בעבר, עם סיום הליך החשמול במקטע הסמוך לחיפה.

בנוסף, עדכן מייקסנר כי בהמשך לבקשה שהגישה העירייה, יחלו כבר בקרוב עבודות נרחבות לשדרוג וחידוש טרמינל הנוסעים בתחנת הרכבת בנהריה, כולל תכנון יציאה נוחה יותר ובטיחותית לשדרות הגעתון.

״אני מבקש להודות למנכ"ל על הביקור החשוב והבשורות שהביא עימו. תחנת נהריה נחשבת עורק תחבורה מרכזי המשמש את תושבי נהריה והאזור כולו. שדרוג התחנה שתכנונה הוצג בפנינו באריכות במהלך הסיור והחזרת לוח הנסיעות בסופי השבוע ובלילות במתכונת המוכרת לכולנו, ישפרו באופן משמעותי ומיידי את איכות חייהם של תושבי נהריה והאזור כולו המשתמשים באמצעי תחבורה חיוני זה ואני מברך על כך",ציין ראש עיריית נהריה, רונן מרלי.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.