פרשית "פצצה מתקתקת": בתום חקירה של היחידה המרכזית במחוז צפון הוגש כתב אישום לאחר מעצר חולייה כשברשותה 10 לבנות חבלה שיועדו על פי החשד לחיסולים במסגרת סכסוכי ארגוני הפשע.

קרדיט צילום: דוברות המשטרה

כוחות של היחידה המרכזית במחוז צפון ניהלו בחודש האחרון פרשייה ממוקדת לסיכול ארועי רצח במסגרת המאבק בכנופיות וארגוני הפשע תוך שימוש במטעני חבלה. ביום שישי 07/06/24 נערכו לוחמי יחידת היג"ל וכוחות בילוש של המחוז הצפוני לסיכול החולייה שברכבה על פי החשד נמצאים אמצעי לחימה משמעותיים.

הכוחות המבצעיים שנפרסו במארבים ותצפיות זיהו את הרכב ולאחר מרדף סמוך לצומת ייבור הוא נעצר, בזמן מעצר הרכב בוצע נסיון בריחה רגלית של החשודים שנעצרו. בחיפוש ברכב אותרה שקית במושב הקדמי שהכילה 10 לבנות חבלה שביכולתם לגרום להרס רב ופגיעה קשה בחיי אדם.

שני החשודים תושבי טמרה (31,21) נעצרו ובסיום חקירתם ביחידה המרכזית של מחוז צפון הוגש כנגדם כתב אישום באמצעות פרקליטות מחוז חיפה.

ניצב משנה אייל הררי, מפקד ימ"ר צפון -"היחידה המרכזית של המחוז הצפוני מנהלת מלחמת חורמה חסרת פשרות בשיתוף כלל יחידות המחוז ולוחמי מג"ב כנגד ארגוני הפשיעה,כנופיות הפשע , אירועי הרצח והסחר באמל״ח לא חוקי במטרה לספק לאזרחי המחוז מכלל המגזרים בטחון אישי,בטחון הנפש והרכוש "

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.