סיכום שנה של פריצת דרך והצבת יעדים מאתגרים ל-2024: יום הגיבוש של הצוות הבכיר של הבית הספרדי

: יום הגיבוש של הצוות הבכיר של הבית הספרדי
: יום הגיבוש של הצוות הבכיר של הבית הספרדי

נטעלי בן, מנכ"לית הבית הספרדי: "עמדנו בכל המטרות שהצבנו לעצמנו. תודה לעובדים על המסירות ועל הביחד" האירוע כלל גם למידה משמעותית בנושא חוסן צוותי והתמודדות עם מצבי חירום חברי הצוות זכו לאירוח מפנק במלון "לה קאפלה" לאורך כל היום המעצים

2023 הייתה שנה של עשייה רחבת היקף בבית הספרדי. עם סיומה של שנה זו, ופתיחתה של 2024, יצא הצוות הבכיר של הבית ליום גיבוש והיערכות לשנה החדשה.

יום הגיבוש כלל שלל תכנים. תחילה עברו מנהלי הבית הספרדי סדנא פעילה להתמודדות עם מצבי חירום ולפיתוח חוסן צוותי. לאחר מכן הרצתה בפני הצוות פרופ' דנה ושדי, ראש בית הספר למדעי המדינה באוניברסיטת חיפה. הרצאתה המרתקת של פרופ' ושדי עסקה בניהול שגרה וחירום גם יחד, נושא אקטואלי במיוחד בימינו. "העבודה בעיתות חירום מורכבת ומחייבת חיזוק והעצמה של הצוות ככוח מניע. בהרצאה קיבלנו כלים יקרי ערך שישביחו את היכולות שלנו לתפקד באופן מיטבי בכל תרחיש, ולשמור על מדדי האיכות בטיפול גם בזמן מלחמה", סיכמה מנכ"לית הבית הספרדי, נטעלי בן, את החלק הזה של היום.

חלק אחר של היום, שהתקיים במלון "לה קפלה" שבמרכז קסטרא משעות הבוקר ועד שעות אחר הצהריים המאוחרות, הוקדש לסיכום 2023. "עמדנו במטרות שהצבנו לעצמנו", ציינה בסיפוק נטעלי בן. "שיפרנו את השירות לדיירים, הרחבנו את השירות לקהילה, חגגנו יום הולדת 40 בשורת אירועים מרשימים וגם בפן הכספי רשמנו הישגים". בן ביקשה להודות לעובדים, על המחויבות, המסירות ועל הביחד שמייצר אווירה משפחתית חיובית בבית הספרדי. בנוסף פרגנה ל"לה קפלה" על האירוח הלבבי ועל ארוחות הבוקר והצהריים המפנקות.

במהלך 2023 הוקדשה תשומת לב רבה למיתוג מחדש של המוסד הוותיק. כחלק מכך הושק לקראת סוף השנה האתר החדש של הבית הספרדי, וביום הגיבוש הוא הוצג לצוות הבכיר. מטרה נוספת ליום הייתה כאמור היערכות לקראת 2024. המנהלים גיבשו מתווה לפעילות השנתית והציבו לעצמם יעדים מאתגרים – על-מנת להמשיך את תנופת הפיתוח והצמיחה. "ההצלחות רק מדרבנות אותנו להתאמץ עוד יותר", הבהירה נטעלי בן.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.