משפחות שאול וגולדין בקמפיין חדש: נתניהו עושה היסטוריה – חיילי צה״ל בשבי חמאס כבר 2000 ימים

משפחת גולדין: ״אנחנו דורשים שנתניהו יהפוך עולמות להשיב את הדר ואורון כפי שהוא הופך עולמות להשיב את נעמה יששכר.
משפחותיהם של סמ״ר אורון שאול וסגן הדר גולדין מעלים השבוע קמפיין נרחב לציון 2000 ימים לנפילתם של שני חיילי צה״ל בידי חמאס במהלך מלחמת ״צוק איתן״.
בשבוע שעבר צויין יום ה-2000 לנפילתו בשבי של אורון שאול בקרב של חטיבת ״גולני״ בסג׳עייה וביום חמישי הקרוב יצויין יום ה-2000 לנפילתו בשבי של הדר גולדין בקרב של חטיבת ״גבעתי״ ברפיח.
הקמפיין החדש יפורסם על גבי שלטי חוצות בפריסה ארצית, שילוט על גבי אוטובוסים של ״דן״, באנרים באתרי החדשות והאתרים הכלכליים ומודעות בעיתונות המודפסת.
לאה ושמחה גולדין התייחסו להעלאת הקמפיין ואמרו כי ״עברו כבר 2000 ימים מבלי שממשלת ישראל תעמוד בהבטחתה להשיב הביתה את החיילים מהקרב. החזרת החיילים והאזרחים השבויים בידי חמאס הם הבסיס של ערכי צה״ל והערבות ההדדית הם אבני יסוד של החברה הישראלית. דווקא על רקע הפרסומים בשבוע האחרון, אנחנו דורשים שנתניהו יהפוך עולמות להשיב את הדר ואורון מעזה כפי שהוא הופך עולמות להשיב חזרה את נעמה יששכר. כולם רואים שהמחויבות של ראש הממשלה לחיילים והאזרחים השבויים בעזה אינה דומה״.
משפחות גולדין ושאול מודות על ההתגייסות לחברות שילוט החוצות נור, כנען, דיל טוב ומקסימדיה ולאתרים וינט, וואלה, מאקו, הארץ, דה מרקר, ישראל היום, ערוץ הספורט וביזפורטל.
צילום באדיבות המשפחה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.