הצעקות של אשתי, שהחלו כבר משעות הבוקר ונמשכו מהרגע שנכנס הביתה, פגעו לי בשמיעה

צילום יחצ

אני סובל מבעיות שמיעה בגלל הצרחות של אשתי לאורך השנים. האישה: אני צועקת כי הוא נהג להשליט טרור כלכלי ולהעליב

בני הזוג ניהלו אורח חיים לכאורה שיגרתי במשך 17 שנים. הם התגוררו באחד הישובים מדרום לחיפה בוילה יוקרתית ונחשבת באיזור. שניהם השתכרו סכומים גבוהים והתפרנסו בכבוד. מתחת לפני השטח "היו לי חיי גיהנום", טען הבעל.

בתביעת הגירושין שהוגשה באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוען הבעל כי כתוצאה מאורח החיים המתלהם של רעייתו והצעקות שהחלו כבר משעות הבוקר ונמשכו מהרגע שנכנס הביתה, הוא סובל מבעיות שמיעה באוזניים. "הנזק שנגרם לי מאורח החיים ומהצעקות של אשתי הוא בלתי הפיך ואני מתמודד עם קשיים בשינה ורעשים בלתי פוסקים".

לעומת זה, האישה טוענת כי בעלה נהג להשליט טרור כלכלי "הוא היה קמצן חולני שלא איפשר לנו לחיות והעלים כספים למשפחתו באמצעות גורמים נוספים מחשבוננו. לא יכול להיות שבקושי הוצאנו כספים, ומהכנסות של מיליונים לא נשאר כלום אחרי 17 שנים".

הבעל שלדבריו יביא לחיזוק טענותיו את ילדיו כעדים, אם יידרש לכך, מבקש לחלק את הרכוש שנותר ולהיפרד מאשתו.

האישה מבקשת שבית הדין ימנה חוקר ורופא מומחה שיבדוק את טענותיו ויכריע אם מדובר בעלילה. עו"ד סולן טוענת כי הבעל עבר סידרה של בדיקות והוא הוכרז כסובל מבעיות שמיעה כתוצאה מנזק מתמשך לאורך השנים. "במקרים כאלה, אין מנוס מלהיפרד כי האווירה שנוצרה בבית ללא קשר לפגיעה בשמיעה לא מאפשרת עוד חיים משותפים".

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

לקריאה נוספת

פייסבוק

אינסטגרם

Instagram has returned invalid data.

טוויטר