הותר לפרסום: ניסה להתחמק ממעצר בגין סחר בסמים, הפר בידוד ונעצר

ידה הארוכה של משטרת ישראל הצליחה למנוע כניסתו של מפר בידוד ישראלי ללונדון והחזרתו המיידית ארצה.
משטרת ישראל ממשיכה גם בימים אלה, במאבקה בנגע הסמים והפצתם ובתוך כך, עצרה לפני כמה ימים גבר ( 40, ת״א) , בחשד לביצוע עבירות של סחר בסמים במספר הזדמנויות והחזקת למעלה מ 2 ק״ג מריחואנה בעת מעצרו.

מיד עם מעצרו, הודיע החשוד לשוטרים כי נחשף לאחרונה לחולה קורונה, אולם לא מסר פרטים אודות החולה או מועד החשיפה .

לנוכח הצהרתו , נלקח החשוד על ידי השוטרים מיידית למחלקת קורונה בבית החולים , שם נקלט  על ידי הצוות הרפואי לצורך בדיקתו.

לאחר שהתברר כי אינו חולה, שוחרר על ידי בית החולים ונדרש לשהות בבידוד כמתחייב . לצערנו, החשוד הפר את גם את הוראות  הצו, לא שהה בבידוד ועלה על טיסה ללונדון.

אלא, שידה הארוכה של משטרת ישראל, בשיתוף גורמים בארץ ובלונדון, פעלה למניעת כניסתו ללונדון ועם הגעתו, סורבה כניסתו והוא נשלח אחר כבוד חזרה לישראל.

עם הגעתו ארצה, נעצר החשוד על ידי שוטרי משטרת ישראל , אשר קיבלו את פניו בשדה התעופה כשהם ממוגנים ובתום חקירתו , נכלא.

מעצרו של החשוד הוארך על ידי בית משפט השלום בתל אביב עד היום (ד) והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו , בגין סחר בסמים, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית והפרת
צו בריאות העם.

משטרת ישראל תמשיך לפעול במקצועיות ובנחישות מתוך כוונה למצות את החקירה כלפי כל מי שייבחר להפר את החוק ויתחזה לחולה בנגיף קורונה בניסיון להתחמק מהמשך ההליך הפלילי.

לצד ביצוע כלל המשימות המוטלות לפתחה של המשטרה בהקשר של הביטחון השוטף, אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה למניעת התפשטות הנגיף ככל שיידרש, הכול במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו.

המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל.

*נשמעים להנחיות – מצילים חיים!*

קרדיט דוברות המשטרהFacebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.