הארנונה בחיפה לא תעלה ב-2021

צילום יחצ
ראש העיר חיפה עינת קליש רותם: "הארנונה בחיפה לא תועלה בשנת 2021 בשל משבר הקורונה״.

ראש העיר חיפה עינת קליש רותם, הנחתה את גזבר העירייה להגיש למועצת העיר הצעת החלטה על פיה צו הארנונה לשנת 2021 לא יכלול את ההתייקרות האוטומטית  הקבועה בחוק, וזאת בשל משבר הקורונה והרצון להקל ולסייע לתושבים ולבעלי העסקים המתמודדים עם השלכותיו.

החלטה שלא להעלות את הארנונה תובא לאחר אישורה על ידי מועצת העיר לאישור שרי הפנים והאוצר 
בענין אחר מתקני הספורט בחיפה יועברו לניהול אחיד של רשות הספורט העירונית.

במהלך החודשים האחרונים ערכה העירייה בדיקה מעמיקה בכל מתקני הספורט בעיר בעקבות פניות רבות של קבוצות ספורט בנושא. בעקבות הבדיקה החליטה הנהלת העירייה לאחד את כל פעילות הספורט ובכלל זה ניהול מתקני הספורט לגורם אחד – רשות הספורט העירונית  שתנהל את הפעילות מתוך ראייה כוללת ובשקיפות מלאה.

הניהול האחיד יביא לאיגום משאבים וייעול השימוש במתקנים שיעשה מתוך ראייה כלל עירונית ותאפשר לנצל בצורה מיטבית את שעות הפעילות תוך שליטה מלאה בכל המתקנים. תהליכי העבודה האחידים ייצרו שוויון בשירות הניתן לקבוצות וכל יתר צרכני הספורט.

בתוך כך יוגדל גם תקציב התמיכות למועדוני הספורט התחרותיים אשר יועבר מעתה באופן ישיר במסגרת סל התמיכות העירוניות ויחולק על בסיס הקריטריונים המאושרים על ידי מועצת העירייה.

מתקני הספורט של עיריית חיפה כוללים בין היתר את: מגרשי אבי רן, מגרשי אתו"ס וקריית חיים (בית נגלר), היכל הספורט רוממה ואצטדיון האתלטיקה בנווה שאנן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.