האישה נסעה לחו"ל עם חברות, הבעל גילה שהיא עם החבר באילת

צילום יח"צ. משפחת סולן המפוארת
צילום יח"צ. משפחת סולן המפוארת

רק במקרה באמצעות הטיק טוק הצליח הבעל לעלות על הסיפור כשבסרטון שהעלה אחד מחבריו לעבודה נראתה אשתו ברקע. "זו לא אני בתמונה וזה לא מה שאתה חושב"

בני הזוג בתחילת שנות הארבעים לחייהם ניהלו קשר מיוחד שאפשר לכל אחד מהם, פעם פעמיים בשנה לצאת בנפרד, היא עם חברותיה והוא עם חבריו. הבעל נהג לצאת פעם בחודשיים עם חבריו וכך גם רעייתו. מעולם הם לא נעדרו מהבית יותר מלילה שניים.

הבעל מספר לעורכת הדין שרין סולן כי האירוע האחרון היה הקש ששבר את גב הגמל. "אשתי ביקשה לטוס עם שלוש חברות טובות שלה לארבעה ימים לפריז. זה לא היה מקובל נסיעות כאלה ארוכות, אבל כשראיתי את ההתרגשות שלה ושל חברותיה שהגיעו אלינו לבית באחד הערבים לתכנן את הטיול זרמתי".

עוד עולה כי תאריך היעד הגיע ואשתו אפילו ביקשה מבעלה שיקפיץ אותה וחברה נוספת לשדה התעופה וכך עשה. "גם אחרי שובה", הוא מספר, "היא חזרה עם חוויות בלתי רגילות. היא לא הפסיקה לדבר כמה פריז יפה וכמה כל פעם שהיא נוסעת לשם היא נהנית". בשלב הזה כשאשתו סיפרה חוויות הוא כבר היה עם ראיה ביד לשקר הגדול. "אני לא יודע אם היא הייתה עם גבר באילת, אני מניח שכן, אבל דבר אחד ברור היא לא הייתה בפריז וכנראה הכל היה סיפור כיסוי".

כשהבעל עימת אותה עם הסרטון היא המשיכה להכחיש וטענה כי "זו לא אני בתמונה וזה לא מה שאתה חושב". חלפו חודשיים מאז העימות ובסופו של דבר הבעל כמעט והשתכנע עד שבמקרה לגמרי פגש אותו חבר ושאל אותו "תגיד למה לא באת עם אשתך לאילת היה ממש נחמד?" בירור קצר העלה כי אשתו בילתה באילת עם אחד החברים הכי טובים של המשפחה.

רק אחרי שקיבל לידיו תמונות מהבילוי המשותף הבהיר לאשתו כי הוא רוצה להתגרש. האישה בתגובה: "למה לקח לך כל כך הרבה זמן". ולמרות שבני הזוג החליטו להתגרש עו"ד סולן שלחה את השניים להליך המקובל של ישוב סכסוך ולאחר מכן יתנהל הליך גירושים שהולך להיות מאד ברור ובהסכמה כאשר סרטון טיק טוק יוצג בבית המשפט.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.