גמר חתימה טובה עם בדיקה מהירה.

קפיצה משמעותית של כ - 530% בביקוש לבדיקות מהירות לתו ירוק לרגל יום כיפור

קפיצה משמעותית של כ – 530% בביקוש לבדיקות מהירות לתו ירוק לרגל יום כיפור

לצד העלייה במקדם ההדבקה, ההיערכות לקראת יום הכיפורים השנה, יצרה קפיצה משמעותית של כ – 530% בביקוש לבדיקות מהירות לתו ירוק בעיקר בקרב ילדים ובני נוער שטרם התחסנו. המגמה גם ניכרת בקרב מבוגרים מחוסנים שחלקם מזמינים תור לבדיקת קורונה מהירה לפני או במוצאי החג. לרגל כך בסופיה ישראל חברת הבדיקות המהירות הנפוצה בארץ, נערכו עם מלאי נוסף של מכשירים ניידים עם תשובה תוך 15 דקות. במקביל בכל סניפי ביקורופא בארץ בהם ניתן לבצע בדיקת סופיה מהירה, נערכים לפעילות הסניפים גם במוצאי יום כיפור.

יצוין כי לבקשת יו"ר ועדת החוקה של הכנסת, ח"כ גלעד קריב הודיע השבוע פרויקטור הקורונה פרופ' סלמן זרקא, על הארכת תוקף הבדיקות המהירות לתו ירוק ל – 36 שעות ביום כיפור (בשונה מה – 24 שעות על פי הנחיית משרד הבריאות כיום).

אמנון כהן, מנכ"ל חברת ביקורופא הסביר כי: "נערכנו עם צוותים רפואיים מתוגברים בסניפי ביקורופא בהן פועלת הטכנולוגיה של סופיה לימים האחרונים לפני יום כיפור וגם לשעות הפתיחה במוצאי החג. הביקוש הוא בעיקר של הורים שקובעים תור מראש לבדיקה מהירה לתו ירוק לילדים אך גם מצד מבוגרים מחוסנים שמתכוונים להגיע לבית הכנסת לאחר שביצעו בדיקה ביוזמתם".

שגיא יניב מנהל שיווק ומכירות בסופיה ישראל הוסיף כי: "אנחנו רואים קפיצה של מאות אחוזים לפני יום כיפור ונערכנו בכל סניפי ביקורופא ויתר המרכזים הרפואיים בהם ניתן לעשות בדיקת סופיה איכותית עם תשובה תוך 15 דקות. למרות הביקוש הרב ברחבי הארץ בכל הגילאים ומכל המגזרים, הכל מתנהל רגוע, בלי תורים ארוכים ובלי לחץ והיסטריה. פשוט עושים בדיקת מטוש קלילה, מחכים כמה דקות ומקבלים תוצאה אמינה. בקרוב גם נפיץ לבתי המרקחת בדיקות ביתיות שיאפשרו לכל אחד, לדגום את עצמו ביוזמתו במידת הצורך לפני הגעה לפעילות שכוללת התקהלות".

יצוין כי הבדיקות המהירות באמצעות הטכנולוגיה הניידת של סופיה מתבצעות בסניפי ביקורופא ובמרכזים רפואיים נוספים, כולל בפריסה נרחבת מאוד בחברה הערבית על פי הנחיות משרד הבריאות. כל מכשיר נייד יכול לבצע כ – 100 בדיקות אנטיגן מהירות בשעה ללא תלות במעבדה או שינוע דגימות וכולל ברקוד מובנה ושלוש רמות בקרה. מדובר בבדיקת הקורונה המהירה הראשונה בעולם שאושרה על ידי ה-FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות, אשר פותחה על ידי תאגיד קווידל האמריקאי ופועלת בישראל בהצלחה רבה כבר מספר חודשים. היתרון של בדיקת אנטיגן מהירה היא היכולת לזהות מיידית אדם מאומת אשר עלול להדביק אחרים ולעצור את שרשרת ההדבקה בזמן אמת.

יודגש כי מערכות המחשוב של ביקורופא חוברו למערכות המחשוב של משרד הבריאות ותוצאות הבדיקה ממכשירי הסופיה משודרות בזמן אמת. מחירן של בדיקות הסופיה המהירות בסניפי ביקורופא הוזל לאחרונה והוא עומד על 52 שקלים בלבד. בנוסף, בסניפי ביקורופא ניתן גם לבצע בחינם בדיקות סופיה מהירות לילדים עד גיל 12 בערים תל אביב, ראשון לציון, נתניה, אריאל וכפר סבא. להזמנת תור לבדיקת סופיה מהירה בסניפי ביקורופא ברחבי הארץ לחצו כאן: https://vc.bikurofe.co.il/corona/#/customerDetails

סופיה ישראל וביקורופא מאחלים גמר חתימה טובה ושנה בריאה ומזכירים לציבור שבדיקה מהירה אינה תחליף לחיסון, עדיף להתחסן.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.