בקרוב בנהריה: פארק חדש על שטח של כ-60 דונם סמוך לכביש 4!

קרדיט הדמייה: משרד מילר-בלום

בימים אלה החלו עבודות להקמת פארק ירוק ורחב ידיים בצפון העיר סמוך לכביש 4. מתקני משחק, מתחמי ישיבה, מתקני כושר, שבילי הליכה ושבילי אופניים הם רק חלק ממה שימתין לבאים לפארק החדש. ״מדובר בבשורה של ממש. פארק ענק ומרשים שימשוך אליו ילדים, בני נוער ומבוגרים וכל אחד יוכל למצוא בו את האטרקציה שתעניין אותו״, ציין ראש העיר, רונן מרלי

תנופת הפיתוח בעיר נהריה נמשכת ולצד הקמת מבני מגורים ומבני ציבור, מקדמת עיריית נהריה בשיתוף משרד הבינוי והשיכון הקמת שלל פארקים ברחבי העיר, שיאפשרו פעילות והנאה לכל המשפחה. הראשון מבינם מוקם ממש בימים אלו סמוך לכביש 4 בצפון העיר וצפוי להשתרע על שטח של כ-60 דונם. הפארק החדש יכלול מתקני משחק לילדים, מדשאה רחבת ידיים, מתחמי ישיבה, מתחם מתקני כושר, מגרשי פוצ'יוולי, מתחם פינג פונג, מגרשי כדורסל, רחבת ישיבה לקיום אירועים פתוחים, גינת כלבים וירושת בשבילי הליכה ורכיבה על אופניים שיחצו את הפארק מצפון לדרום לשני הכיוונים. בשטח הפארק יינטעו מאות עצי צל, לצד מדשאות וצמחייה מגוונת.

״מדובר בבשורה של ממש. פארק ענק ומרשים שימשוך אליו ילדים, בני נוער ומבוגרים וכל אחד יוכל למצוא בו את האטרקציה שתעניין אותו״, ציין ראש העיר, רונן מרלי. ״הפארק החדש ייבנה בסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר ויאפשר שילוב בין טבע לפנאי, תרבות וספורט תוך הקפדה על הנגשה, שמירה על הסביבה ומתן אפשרות לקהילה שלנו ליהנות מריאה ירוקה ומקסימה בתוך העיר. הוא מהווה אחד מתוך שלל פארקים שעתידים לקום בקרוב בנהריה כחלק ממהפכה ירוקה משמעותית שמובילה הרשות. עם השלמת הקמתם של הפארקים ייהנו התושבים והמבקרים בעיר גם מטיילות מרשימות וירוקות ומרשת שבילי אופניים בעיר״, הוסיף מרלי.

הקמת הפארק תימשך מספר חודשים ובמקביל יקודם גם ביצוע הקמתם של פארקים מרשימים נוספים ברחבי העיר ובהם פארק המסילה שייבנה על בסיס מסילת הרכבת הישנה ויחבר בין שדרות הגעתון לשכונות הצפוניות, פארק משפחה, פארק הספורט, טיילת המובל שתחבר בין השכונות המזרחיות לטיילת במערב העיר על קו הים ועוד פארקים רבים נוספים בכל חלקי העיר.

מצורפת הדמיה של הפארק

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.