"אשתי כלאה אותי בחדר במשך שלושה ימים… וניתקה אותי מהעולם"

האישה: "בעלי קשור להוריו והוא וילדיו רוצים לנשל אותי מכל מה שיש לי אחרי 16 שנות נישואין".

בני הזוג מתגוררים במרכז הארץ. הבעל בשנות השישים המאוחרות לחייו האישה באמצע שנות הארבעים. עבור שניהם אלה נישואין שניים. לבעל שני ילדים מנישואים קודמים וילד מנישואים הנוכחיים. לאישה ילד אחד מנישאים קודמים.

הבעל רואה חשבון במקצועו ובבעלותו משרד גדול בתחום. לצד עבודתו הוא  גם פועל בתחום הנדל"ן בדרום הארץ בפרויקטים גדולים. במהלך השנים צבר הון רב ורכש מספר דירות. בני הזוג חיו ברווחה כל השנים, אבל לאחרונה התגלעו ביניהם מחלוקות.

האישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן טוענת בין היתר כי בשנה האחרונה שמעה כמה שיחות בהזדמנויות שונות, של בעלה עם הוריו וילדיו מהנישואים הקודמים, בהן הוריו מפצירים בו להעביר חלק מהרכוש אליהם כדי "שאשתך, שכל מה שמעניין אותה זה כסף, לא תהנה מהרכוש הרב שצברת בזכות עבודתך".

החל מאותה שיחה שרק במקרה נשמעה התוודה הבעל כי הוריו דואגים לעצמם ורק לילדים שלו מנישואיו הראשונים "את לא מעניינת אותם", הוא נהג לומר לי והוסיף: "התעלמת מקיומם 15 שנים. אפילו פעם אחת לא הזמנת את ההורים שלי לחג אצלנו".

הבעל הוא שפנה לאשתו וביקש ממנה להתגרש. בין היתר טען כי אשתו מתעללת בו ומנה שלושה מקרים שבהם "אשתי כלאה אותי בחדר במשך שלושה ימים… וניתקה אותי מהעולם". במקרה אחר לדבריו היא הכתה אותו ובמקרה נוסף מנעה ממנו אוכל ונעלמה מהבית לשבוע ימים. "החיים הפכו לבלתי נסבלים".
עו"ד סולן טענה כי הלקוחה שלה מכחישה את טענות הבעל להתעללות וכליאה. להיפך היא טוענת כי בעלה נעלם לימים שלמים להוריו, נוהג לשוחח עמם שעות בטלפון ומתעלם מקיומה של אשתו. "בעלי קשור להוריו והוא וילדיו רוצים לנשל אותי מכל מה שיש לי אחרי 16 שנות נישואין".

עו"ד סולן מדגישה כי האישה תסכים להתגרש ובתנאי שההון הרב שנצבר ב-16 שנות הנישואין והדבר מדיד, כמו רכישת דירות שנעשו אחרי הנישואין, יחולק שווה בשווה כפי שמקובל ועתיד בנה ועתידה של הלקוחה שלה יובטח, בהתאם לרמת החיים שהורגלו אליה.

בני הזוג נשלחו ליישוב סכוך כפי שדורש החוק, אבל לדברי האישה הסיכוי כי הם יגיעו לפשרה נראה שואף כרגע לאפס. ההערכה היא שהצדדים יפגשו בקרוב מאד בבית המשפט למשפחה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.