מומחה לכל בעיות הקול

צילום דוברות הכללית

מבוטחי כללית בחיפה והאיזור, עם בעיות רפואיות בתחום הקול מקבלים מעתה שירות רפואי משודרג עם שובו של ד"ר אריאל רויטמן מהתמחות – על בת כשנה וחצי בלרינגולוגיה באוקלנד, ניו-זילנד

 ד"ר אריאל רויטמן הינו רופא מומחה ברפואת אף אוזן וגרון וניתוחי ראש צוואר במחלקת אף אוזן וגרון המרחבית של כללית, הפועלת במרכזים הרפואיים לין וכרמל, בניהולה של פרופ' אילנה דואק.

כאמור, לאחרונה השלים תת התמחות בלרינגולוגיה שהינו התחום העוסק בהפרעות קול, נתיב אוויר ובליעה. במסגרת זו מטופלים מכלול בעיות קול, כמו גם נגעים ממאירים בתיבת הקול, מצבים המסכנים את נתיב אוויר והפרעות בליעה.

במרפאת אף אוזן וגרון במרכז רפואי לין מתבצעים הערכה וטיפול בשיטות מתקדמות, תוך שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר בתחום. הטיפול נעשה בשיתוף פעולה הדוק עם המומחים במקצועות השונים הקשורים לנושא מצוות מרכז רפואי לין כמו קלינאות תקשורת, הרדמה, כירורגית חזה, נוירולוגיה, ריאות, גסטרו', ראומטולוגיה, טיפול נמרץ ועוד, כך שהמטופל זוכה למעטפת טיפול רב מקצועית.

ד"ר רויטמן מציין כי בהתאם לגישה ברפואה המתקדמת, נעשה מאמץ להעתיק פעולות מבית החולים לקהילה, דבר המתאפשר במערך המרחבי הייחודי ללין שמבוסס על צוות משולב של כללית הפועל בבית החולים ובמרכז הרפואי. פעולות שבוצעו בעבר בבית החולים אך כיום ניתן לבצען בהרדמה מקומית, נעשות בלין כאשר המטופלים שבים לביתם תוך זמן קצר וללא אשפוז. יתרון משמעותי תמיד ובוודאי בימים אלה של חשש נוסף מהדבקות.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.